Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

To je fino mozda ovako "na papiru" ali pošto je centar tog media buying-a jedan to teško da će da se desi....A jel to bila taktika kad je B92 zagrizao sa VB?
zar ne postoje dva takva centra?
Direct Media.Ja vam kazem, drumovi ce pozeleti Pinka i 48 sati svadbe a njih biti nece... Jos bolje finansirana 19ovekovna seljana ce preuzeti...Uvek moze gore i dziberskije.
zar nije i meken kupovalac reklamnog prostora na veliko?
Link to comment
  • 1 month later...

Tako Ivane, pokazi kako si ti sa jednom Cecom nacionale opusten i prisan, pa kako je potpuno razumes u njenoj teskoj i veoma neprijatnoj situaciji, pu picka ti materina ulizivacka :puke: :puke: :puke:

Link to comment

Bas htedoh da napisem kako setajuci kanale naleteh na srpsku majku kako pere obraz kod smekera..Ajde,kao da je bitno to malo poreza sto je sakrila,oteli su mnogi jos i vise pa nista,zivi ovaj narod uprkos tome..A sto lepo peva i izgleda,svaka joj cast..

Link to comment

Radeci vise od 10 godina sa najrazlicitijim ljudima iz medijske branse otkrio sam jednu zakonomernost: korelacija izmedju nabedjenog smekerstva poput ovog Ivanovog, i citavog seta gnusnih osobina koje obuhvataju, ali se ne ogranicavaju na: ulizistvo, sklonost drukanju, pa cak i sitan lopovluk od svojih kolega (kradja sitnih para sa stola), mitomaniju, pickopacenistvo i neopisivi kukavicluk - gde sam stao, da: korelacija je 1. nema odstupanja, uvek je tako. kad ti neko kaze da je smeker, kad se pozove na ulicne vrline, pljuni ga slajmarom medju oci i gledaj kako puzi. to je sve kurac, svi ti ljudi su kurac, nule, govna.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Vec odavno trazim video isecak iz emisije vece sa I.Ivanovicem u kojem mu gostuje neki glumac (ne znam ime njegovo) koji imitira popove dok sluze opela i stalno nesto pokazuju rukama. Da li neko moze da me uputi na internet adresu na kojoj bih mogao da pronadjem ovaj snimak?Hvala.

Edited by Никита Хрушчов
Link to comment
Vec odavno trazim video isecak iz emisije vece sa I.Ivanovicem u kojem mu gostuje neki glumac (ne znam ime njegovo) koji imitira popove dok sluze opela i stalno nesto pokazuju rukama. Da li neko moze da me uputi na internet adresu na kojoj bih mogao da pronadjem ovaj snimak?Hvala.
da nije ovo? s tim sto ovo nije kod iivana iivanovica vec kod njegovog debljeg brata zeke, da ne kazem medehttp://www.youtube.com/watch?v=FtBM5tWremA
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...