Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

To sa njim i Kilibardom i restoranima je maska.
Oni su "kao" vlasnici i ljudi se pale na to...
Nije to ovdašnji specijalitet, prosto kad si selebriti, to naplaćuješ. Pa i na ovaj način...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 minute ago, ordi said:

taj je izgoreo il neka druga havarija beše

haha, ja sam očigledno izgubljena u vremenu i totalno neimformisana

ali sad kad si to spomenula, zvuči mi poznato :D

Link to comment
On 3.1.2020. at 16:12, pt 2.0 said:

Deo gde on izjavi o sebi kako je zaradio ozbiljne pare u životu jer je bio predodređen da radi velike stvari,

za razliku od SNS-ovaca koji su stekli veliku lovu, a to nisu (predodređeni).

 

I nije sve bukvalno... Mnogo toga se vidi na osnovu načina na koji je reagovao na anonimne ljude na tw.

Setio se 2018. da postane slobodan čovek... Milane, izvini ali naivan si.

Ivanović ima deo sebe koji je okej, imao je nekoliko poteza koji su bili okej, ali daleko od toga da je on bilo kakva moralna gromada ili heroj. A posebno nije neko koji ima prava da morališe anonimnim ljudima o tome šta da rade ili šta je hrabrost.

 

 

Prvo, ako ga slušam i mislim isto o 99% stvari koje je rekao u toj priči, nisam naivan, to je jednostavno tako - mislimo isto o tim temama, a za mene je to bitna tema.

 

Uvodna rečenica - poštujem (ekstremno poštujem) samopouzdanje čoveka koji je spreman tako nešto da izjavi. Hard fact - on jeste uspešan, ima i više nego uspešnu emisiju, više je popularan nego što nije, tako da što se mene tiče, ima svako pravo da takvo nešto izjavi. Jer ljudi koji tako razmišljaju, takve stvari na kraju i naprave. 

 

Još jedno nepopularno mišljenje: i meni žestoko idu na onu stvar ti ljudi koji anonimno pljuju. I ja sam na tw anoniman, i polijem po nekad nekog jadnika tipa Krleta pre i iskoristim svoju anonimnost da ga pitam da li je svestan da je on npr najjadniji oblik ljudskog postojanja, i obična ljudska slina? I onda me on blokira, što je sasvim ok cena koju ja plaćam kao anonimus koji je direktno rekao nekome nešto koga ne podnosi. A svakako tu ima i botova i ljudi koji ga pljuju kritikuju namenski, iz plate, sendviča i čega god. Dotle, mogu da razumem bes jer niko od tih ljudi ne bi (ili jako mali broj ljudi bi) govorio takve stvari pod svojim imenom i prezimenom što na neki način jeste kukavičluk i licemerje. 

 

Ali ne podržavam način na koji ga je artikulisao i izrazio svoj bunt na tu temu.

 

Za mene on nije nikakva moralna gromada i heroj, ali je glas koji kvalitetno pljulje koga treba da pljuje i čiji glas daleko seže, i čije mišljenje možda neko usvoji ko inače ne bi. Na medijskom nebu nema ih mnogo takvih kao on, tačnije, ima ih za prst jedne ruke, i kao takav mislim da donosi mnogo više koristi svojim anti režimskim nastupima što u svojoj što u drugim emisijama, što na twitteru - nego što mi smetaju njegove glupave šale i impulsivni nastupi kao taj za majke kojima smo naravno skloni svi mi, samo njega jebe što je popularan i ima ne znam koliko pratilaca umesto 200 kao ja. 

 

 

Link to comment
 
Prvo, ako ga slušam i mislim isto o 99% stvari koje je rekao u toj priči, nisam naivan, to je jednostavno tako - mislimo isto o tim temama, a za mene je to bitna tema.
 
Uvodna rečenica - poštujem (ekstremno poštujem) samopouzdanje čoveka koji je spreman tako nešto da izjavi. Hard fact - on jeste uspešan, ima i više nego uspešnu emisiju, više je popularan nego što nije, tako da što se mene tiče, ima svako pravo da takvo nešto izjavi. Jer ljudi koji tako razmišljaju, takve stvari na kraju i naprave. 
 
Još jedno nepopularno mišljenje: i meni žestoko idu na onu stvar ti ljudi koji anonimno pljuju. I ja sam na tw anoniman, i polijem po nekad nekog jadnika tipa Krleta pre i iskoristim svoju anonimnost da ga pitam da li je svestan da je on npr najjadniji oblik ljudskog postojanja, i obična ljudska slina? I onda me on blokira, što je sasvim ok cena koju ja plaćam kao anonimus koji je direktno rekao nekome nešto koga ne podnosi. A svakako tu ima i botova i ljudi koji ga pljuju kritikuju namenski, iz plate, sendviča i čega god. Dotle, mogu da razumem bes jer niko od tih ljudi ne bi (ili jako mali broj ljudi bi) govorio takve stvari pod svojim imenom i prezimenom što na neki način jeste kukavičluk i licemerje. 
 
Ali ne podržavam način na koji ga je artikulisao i izrazio svoj bunt na tu temu.
 
Za mene on nije nikakva moralna gromada i heroj, ali je glas koji kvalitetno pljulje koga treba da pljuje i čiji glas daleko seže, i čije mišljenje možda neko usvoji ko inače ne bi. Na medijskom nebu nema ih mnogo takvih kao on, tačnije, ima ih za prst jedne ruke, i kao takav mislim da donosi mnogo više koristi svojim anti režimskim nastupima što u svojoj što u drugim emisijama, što na twitteru - nego što mi smetaju njegove glupave šale i impulsivni nastupi kao taj za majke kojima smo naravno skloni svi mi, samo njega jebe što je popularan i ima ne znam koliko pratilaca umesto 200 kao ja. 
 
 
To što je on "koristan" u postojećoj situaciji to je jedno...
Nemojmo se zajebavati, on je počeo da kritikuje SNS ekipu tek kad su se oni usmerili na njega...
Jel on možda pitao Tomu grobara kad mu je bio gost nešto o "ranim radovima"?
Nego je bilo "šala i šega"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
19 minutes ago, Mil@n said:

 

Prvo, ako ga slušam i mislim isto o 99% stvari koje je rekao u toj priči, nisam naivan, to je jednostavno tako - mislimo isto o tim temama, a za mene je to bitna tema.

nisi naivan zbog tih stavova.

nego što mi se čini da misliš da je ivan okej čovek. a nije. napisah ti gore - setio se da je slobodan čovek tek 2018. godine... 

 

 

19 minutes ago, Mil@n said:

Uvodna rečenica - poštujem (ekstremno poštujem) samopouzdanje čoveka koji je spreman tako nešto da izjavi. Hard fact - on jeste uspešan, ima i više nego uspešnu emisiju, više je popularan nego što nije, tako da što se mene tiče, ima svako pravo da takvo nešto izjavi. Jer ljudi koji tako razmišljaju, takve stvari na kraju i naprave. 

ja ekstremno poštujem ljude koji su svesni toga šta je istina, i ekstremno ne poštujem likove koje je iz šešira izvukao drugar zeka milioner i koji su postali popularni by proxy, a koji sada tripuju da im je to bila datost i njihova vrednost. lik je egomanijak i tu nema ničeg za poštovanje.

istina je da je ivan ivanović produkt manjka konkurencije i viška ambicije, lik koji proizvodi uglavnom glupe i neduhovite viceve, i relativno okej intervjue.

 

 

19 minutes ago, Mil@n said:

Još jedno nepopularno mišljenje: i meni žestoko idu na onu stvar ti ljudi koji anonimno pljuju.

 

19 minutes ago, Mil@n said:

Ali ne podržavam način na koji ga je artikulisao i izrazio svoj bunt na tu temu.

samo 1 problem ima ovde: ivan ivanović uopšte nije izrazio svoj bunt na temu ljudi koji anonimno pljuju, nego na temu SVIH LJUDI KOJI SU ANONIMNI NA TVITERU, nazivajući ih pokvarenjacima i kukavicama (da odaberu jedno od ta dva jer trećeg nema), šaljući ih na prinudni rad i obraćajući se prisno njihovim majkama.

to je po svakom osnovu dno.

ne u fazonu juju-grozim-se-psovki-dno, već u fazonu: ko si tačno ti, čovečuljak, da teraš ljude na prinudni rad? i, dalje, u fazonu, ko si ti licemerčino koja je na tw javna pre svega i zato da bi se promovisala da pričaš da si javan tu jer si hrabar?

možda može da prodaje tu licemerštinu svojim fanovima, meni - dok mi je ove pameti - ne.

 

 

19 minutes ago, Mil@n said:

ali je glas koji kvalitetno pljulje koga treba da pljuje i čiji glas daleko seže, i čije mišljenje možda neko usvoji ko inače ne bi

da, to radi negde od kraja 2018. 

i uzgred, ja sam zapravo čula samo 2 ozbiljno efektna bunta u njegovoj emisiji, koji su mi delovali autentično.

jedan je bio o zloupotrebi dece u političke svrhe, i drugi je bio rant o goranu vesiću.

 

 

19 minutes ago, Mil@n said:

impulsivni nastupi kao taj za majke kojima smo naravno skloni svi mi, samo njega jebe što je popularan i ima ne znam koliko pratilaca umesto 200 kao ja. 

što se mene tiče, njega jebe što je kao licemer krenuo na ljude.

ja kapiram da on svoj bunt ne crpi iz morala i slobodarstva, nego iz egomanijaštva, ali dok mi je koristan idiot protivu vučića neću to posebno isticati.

međutim, ako krene na obične ljude, neće mi biti teško da mu ukažem da je licemer i da je, in fact, glup u svojim "autoritet imaš u raspravi samo ako si iza imena i prezimena inače sigurno baljezgaš o nečemu o čemu pojma nemaš" intelektualnim dosetkama...

cmon... :D

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...