Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

ivan ivanovic sije sve ali cela prva ne sije. mada vrtoglavo raste, ako se zeks ne dozove pameti u roku od 6 meseci je cao.
Ta situacija je zadnje sto sam ja video, pa rekoh da li je povukla cela TV...Biće tu pičvajza....
Link to comment

Šta se gleda a što emituje 1 Srpska? Ok Ivanović i Survivor, ali, šta još? Kad god sam išao u kuće po selima, uvek je bio upaljen RTS1 ili Pink; to je pravilnost veća od one da kiša pada ozgo nadole.

Link to comment
Šta se gleda a što emituje 1 Srpska? Ok Ivanović i Survivor, ali, šta još? Kad god sam išao u kuće po selima, uvek je bio upaljen RTS1 ili Pink; to je pravilnost veća od one da kiša pada ozgo nadole.
Turska serija izuva, a i onaj rijalititm lagano vata zalet....
Link to comment
zasto fak? pa jedini nacin da se nesto promeni na televiziji srBskoj je da se najpre napadnu najgledaniji a onda da se napadne $$$ sistem koji ih podrzava.
ja sam shockirana, sa ober-gledanih televizija, na kojim ja ne gledam nishta***, narod prelazi na josh gledaniju, na kojoj ne mogu ni da se setim sta bih pochela gledam :o*** lazem iz mesta u dalj. gledam dokumentarce na rts2 i neka kulturna smaranja, kad zapadnu. al ko to gleda? :unsure:znachi, kako, zashto??? za tursku seriju mi je jasno, ona ima dooobro drugachiju dinamiku od latinoa, zbog toga je privlachna, pored opshte radoznalosti... Edited by thermal bug
Link to comment
zasto fak? pa jedini nacin da se nesto promeni na televiziji srBskoj je da se najpre napadnu najgledaniji a onda da se napadne $$$ sistem koji ih podrzava.
A kakav je to $$$ sistem koji ih podržava? Pitam. Pošto mi nije jasno kakva je korist od toga što će ljudi gledati "Domaćine, oženi me", a ne "Sve za ljubav". Šta to suštinski menja?
Link to comment
zasto fak? pa jedini nacin da se nesto promeni na televiziji srBskoj je da se najpre napadnu najgledaniji a onda da se napadne $$$ sistem koji ih podrzava.
nije da me briga kako ce se te pare podeliti, ali kako se bilo sta menja, ako se umesto 1 rijalitija, gledaju 3 rijalitija i 1 idiotski tolksou ? To samo potvrdjuje da se jedino takav program gleda i da treba teziti tako necemu
Link to comment
A kakav je to $$$ sistem koji ih podržava? Pitam. Pošto mi nije jasno kakva je korist od toga što će ljudi gledati "Domaćine, oženi me", a ne "Sve za ljubav". Šta to suštinski menja?
mislim na sistem media buyinga odnosno kupovine komercijalnog vremena. mozda sam naivan ali mislim da nekakva rekonstrukcija televizijskog sistema treba da pocne odatle.
Link to comment
mislim na sistem media buyinga odnosno kupovine komercijalnog vremena. mozda sam naivan ali mislim da nekakva rekonstrukcija televizijskog sistema treba da pocne odatle.
To je fino mozda ovako "na papiru" ali pošto je centar tog media buying-a jedan to teško da će da se desi....A jel to bila taktika kad je B92 zagrizao sa VB?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...