Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Realno, Ivan je prs'o kada zove ovakve goste. Mislim, super je Veca i sve to, ali se ona definitivno iskompromitovala izjavama posle izbora 2012. godine ...

 

Čini se da se dešava ono što sam projektovao kao mogući scenario, da Ivan neće imati koga da zove u emisiju jer se nikome ne mili da zbog tog gostovanja ima probleme ili neka vrata zatvorena ... Njemu jedino dolaze voditelji drugih emisija na istoj TV (Olja, Maja, Nataša ...) ili glumci iz serija koje su u produkciji te televizije ...

 

To se odražava i na njega, pa postaje primetno nervozniji i vulgarniji tokom emisija, u prošloj epizodi dva puta je bio veoma neprijatan prema nekome iz publike, a i veoma nekolegijalno je spustio stendap komičaru koji učestvuje u jednom segmentu emisije ... Generalno, bolje i zanimljivije su mu bile emisije na Prvoj, ne samo što se tiče strukture i rejtinga gostiju, već uvodnog dela i onog segmenta nakon gostiju ...

Edited by stoka
Link to comment

Daj mi samo navedi nekoga ko u Srbiji nije "iskompromitovan" ?  Uopste ne osporavam da su njene procene 2012te bile pogresne, ali zar je ona jedina negde pogresila? Tadic, Jermic, Djilas, " Sandzakovic" ? Meni kod nje vise smeta to sto je aktivizam devedesetih naplatila ambasadorskim mestom u Meksiku. Kakve veze ona ima sa Meksikom?

Link to comment
12 hours ago, IGORDENVER said:

Daj mi samo navedi nekoga ko u Srbiji nije "iskompromitovan" ?  Uopste ne osporavam da su njene procene 2012te bile pogresne, ali zar je ona jedina negde pogresila? Tadic, Jermic, Djilas, " Sandzakovic" ? Meni kod nje vise smeta to sto je aktivizam devedesetih naplatila ambasadorskim mestom u Meksiku. Kakve veze ona ima sa Meksikom?

Igore, evo, recimo, ja nisam pogrešio u proceni i prvi put posle dužeg vremena izašao sam na izbore 2012. godine da bih svojim glasom sprečio dolazak naprdnjaka na vlast, jer sam anticipirao sve ovo ... Gospođa Pešić je sociolog i njena pogrešna procena prosto je neverovatna i sa profesionalnog stanovišta. Kako ona kao sociolog nije prepoznala vrhunskog demagoga, kojih je prepuna istorija društava ...

Link to comment
On 6.10.2019. at 11:13, stoka said:

Igore, evo, recimo, ja nisam pogrešio u proceni i prvi put posle dužeg vremena izašao sam na izbore 2012. godine da bih svojim glasom sprečio dolazak naprdnjaka na vlast, jer sam anticipirao sve ovo ... Gospođa Pešić je sociolog i njena pogrešna procena prosto je neverovatna i sa profesionalnog stanovišta. Kako ona kao sociolog nije prepoznala vrhunskog demagoga, kojih je prepuna istorija društava ...

Ja jesam. To su bili izbori gde mi je bilo totalno svejedno ko ce da pobedi, posto su mi se Tadic, Trivanka i ekipa smucili do te mere, da mi je i pijani Toma bio manje odvratan. Na ovog danas nisam ni obracao paznju, mada je bilo vise nego dovoljno znakova da je on lik koji ce vladati u buducnosti, dok je grobar samo prolazna figura tipa Zoran Lilic. Eto, priznajem, pojeo sam govno, bas kao i Vesna Pesic.

Link to comment

Ovaj moron-disident je u poslednjoj emisiji zbijao šale na vest o ubistvu devojke i njenih roditelja od strane njenog momka negde u Srbiji, kako njegova ćerka treba bolje da bira i sl. :isuse:

Link to comment
  • 1 month later...

njegove emisije su otprilike 3/10. ponešto dobro,previše "spuštanja"i vulgarnosti. sada, bacim pogled. da, večeras je bio direktan ka vesiću a i dosta vreme je posvetio Njemu.

Link to comment

Ivan je u nekim intervjuima i sam prozreo zamku u koju je sad upao - sada po prvi put nema nikakvih ograda, ima potpunu slobodu da kaže šta hoće i on jednostavno ne zna šta će sa njom, nema izazova ... U ovoj sezoni je previše skliznuo u banalnost i vulgarnost, povremeno je malo neprijatan ...

Edited by stoka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...