Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Nisu preslatki.

Izveštačeni, sa misijom utvrđivanja rodnih stereotipa.

Jezivi su. Kao Katarina Đorđević, uz asistenciju Zorana Milivojevića, da im piše scenario.

Link to comment

Ako ćemo biti politički korektni u svakoj situaciji, to vodi ukidanju stendap komedije, odnosno ukidanju svake vrste komedije ...

 

Ne dirajmo žene, decu, crne, žute, Rome, gejeve, pse, mačke, Srbe, Hrvate, Jevreje, muslimane ...

 

Šta onda ostaje? Ako je sve to tako, ko onda sme da kaže da je u redu šaliti se na račun belih, mršavih, debelih, guzatih, ćelavih, razrokih, sisatih, grbavih, siromašnih, bogatih, pametnih, glupih, lepih, ružnih?

Edited by stoka
Link to comment

Ako ćemo biti politički korektni u svakoj situaciji, to vodi ukidanju stendap komedije, odnosno ukidanju svake vrste komedije ...

 

Ne dirajmo žene, decu, crne, žute, Rome, gejeve, pse, mačke, Srbe, Hrvate, Jevreje, muslimane ...

 

Šta onda ostaje? Ako je sve to tako, ko onda sme da kaže da je u redu šaliti se na račun belih, mršavih, debelih, guzatih, ćelavih, razrokih, sisatih, grbavih, siromašnih, bogatih, pametnih, glupih, lepih, ružnih?

 

 

Može se smejati npr kompjuterskim programima. ima onaj strukovni humor topik.

Takođe mislim da je skroz ok smejati se i slatkom mačetu kad npr padne ako se pri tom nije povredilo recimo.

Ima toga, kao što vidiš, koliko hoćeš.

Link to comment

Ako ćemo biti politički korektni u svakoj situaciji, to vodi ukidanju stendap komedije, odnosno ukidanju svake vrste komedije ...

 

Ne dirajmo žene, decu, crne, žute, Rome, gejeve, pse, mačke, Srbe, Hrvate, Jevreje, muslimane ...

 

Šta onda ostaje? Ako je sve to tako, ko onda sme da kaže da je u redu šaliti se na račun belih, mršavih, debelih, guzatih, ćelavih, razrokih, sisatih, grbavih, siromašnih, bogatih, pametnih, glupih, lepih, ružnih?

 

vrlo je jednostavno pravilo, smeš da zajebavaš samo jače od sebe

Link to comment

Realno, nadam se da će nastaviti da maže govnima RRA, jer je nerad RRA deset puta štetniji za zdravlje ovog društva od jednog tv formata, koliki god da mu je rejting.

 

Ako sam dobro čitao topik, niko da primeti kako se Ivanović fino usrao u život konceptu kampanje SNS koja je trebala mesec dana da prati Vulvića u pohodu na osnovne škole i vrtiće. Hteli su malo da okreče, pa da izvode decu da se slikaju i treniraju obožavanje Vođe. Posle ove epizode, to će ići malo teže; kadrovi sa direktorima nisu tako atraktivni, a prosvetni radnici ga ionako aktivno mrze,  

 

Loše sam prognozirao:

 

2e7fdf0de30f7a711c7bb881ddada99e.jpg

 

Gde se dede RRA?

Link to comment

Ja ne mogu da nađem klip za Ivanovićevu reakciju na optužbe, pa ako neko ima linak bio bih zahvalan.

Trebalo bi da na sajtu Prve postave njegovu emisiju. A obično daju i reprizu, pa prati njihovu programsku šemu. Treće, mogu da zovem ortake iz medijske dokumentacije da mi dostave pa da postavim na net ...

Edited by stoka
Link to comment

ja sad to prvi put pogledao, ima klinac koji je grozan

 

znam na koga i misliš

 

 

Ja ne mogu da nađem klip za Ivanovićevu reakciju na optužbe, pa ako neko ima linak bio bih zahvalan.

realno avrame gojiću ako se potrudiš možda bi i mogao da 1 dana postigneš 1 ovakav efekat na 1 javnost  :fantom:

 

https://youtu.be/H8Ny-sgRbZs?t=16m45s

 
Edited by copkillah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...