Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

politička zloupotreba bi bila da je pitanje na koje su odgovarali bilo "šta mislite o vučiću/pajtiću/dačiću?" kako je pitanje bilo "šta misliš o izborima?" ne vidim kako je politički zloupotrebio njihove odgovore pogotovu što on ni na koji način ne učestvuje u političkom životu srbije.

a to što je neko dete reklo da je vučić loš jer je smanjio penzije niti na jedan način ne može da se podvede pod nanošenje štete ili sticanje nečije koristi

Link to comment

Da se ne lažemo, da su klinci opleli po Tadiću ili Žarku Koraću, naravno da to ne bi smetalo onoj nakazi, onom roze narkosu, kao ni R.E.M.-u ...

Edited by stoka
Link to comment

REM je sprdačina. Na stranu incident da li su djeca zloupotrebljena ili ne, i da li se midžet izvinio pravim osobama ili ne, ovaj njegov rant je imao par dobrih momenata, a to je da je ukazao na licemjerstvo tih istih koji su opleli po njemu. Smeta par klinaca koji rade ono isto što rade njihovi vršnjaci u SAD i što je vrlo banalno, a do sad nije smetalo da tu zloupotrebu vrše političari u sto puta prizemnije svrhe niti se REM oglasio povodom svih budalaština DJV-a od novembra naovamo, zaključno sa "Špegelj šmrče spid" vrhuncem.

I Feketić je bio zloupotreba djece u političkile svrhe, ali de neka neko stisne da to kaže, ne bi se moglo živjeti od KZŠ narednih 6 mjeseci.

Edited by James Marshall
Link to comment

lokalna vlast valjda u saradnji sa nemačkom ambasadom u Beogradu pomaže rešavanje nekog statusa Roma, pa je Ivanović to prokomentarisao nešto u stilu: Iskusno, kada ne znaš šta ćeš sa Romima, pozovi Nemce!   

 

Prozivka je za Švabe

 

I treba im mali potprc od vremena do vremena, da se ne opuste suviše; nismo zaboravili.

Link to comment

zaključujem da je sve što šteti Vučiću dobro i to je to, čak do te mere da se očigledna zloupotreba dece (da, politička je jer su komentarisala politiku, stvarno ne znam kako se o tome može raspravljati i sa kojim kontraargumentima) relativizuje jer doprinosi našoj stvari.

 

sasvim je u redu da se čuje glas razuma usred 96,80% retardiranog apatičnog jednoumlja sad što ti kao principijelno šiziš a u stvari jer se ta deca u politiku razumeju bolje od hug a muslim divizije razmaženih strina s burundija to je druga stvar :fantom:

Link to comment

Realno, nadam se da će nastaviti da maže govnima RRA, jer je nerad RRA deset puta štetniji za zdravlje ovog društva od jednog tv formata, koliki god da mu je rejting.

 

Ako sam dobro čitao topik, niko da primeti kako se Ivanović fino usrao u život konceptu kampanje SNS koja je trebala mesec dana da prati Vulvića u pohodu na osnovne škole i vrtiće. Hteli su malo da okreče, pa da izvode decu da se slikaju i treniraju obožavanje Vođe. Posle ove epizode, to će ići malo teže; kadrovi sa direktorima nisu tako atraktivni, a prosvetni radnici ga ionako aktivno mrze,  

Link to comment

sasvim je u redu da se čuje glas razuma usred 96,80% retardiranog apatičnog jednoumlja sad što ti kao principijelno šiziš a u stvari jer se ta deca u politiku razumeju bolje od hug a muslim divizije razmaženih strina s burundija to je druga stvar :fantom:

 

dobri nas hella, ne krivi ih previse, nemaju jadni informacije jer je internet strogo kontrolisan :(

 

 

Istraživanja marketinške agencije We Are Social pokazala su da je ovo država sa najmanjim brojem korisnika interneta u celom svetu. Negativan trend ima i Somalija gde internet koristi 4,6 odsto ljudi, isto toliko i u Burundi a u Nigeru je taj procenat još manji - samo dva.

 

Link to comment

Ovo nije Ok postupak, da se deca pitaju za koješta vezano za politiku i to objavljuje. Mislim imala sam i ja strong opinions na tu temu u jako mladim godinama, ali mislim da ne bih volela da su moji roditelji dozvolili da me snime za tv dok pričam o tome, i to objave.

Having said that, jedna bivša koleginica je svojevremeno bila aktivna u Otporu iako je bila maloletna u to vreme. To mi je skroz ok, 16 godina nije isto kao 10, njeni roditelji su se tu slabo šta pitali, i deca treba da učestvuju u politici i razmišljaju o njoj od malena, samo bolje ne na ovaj način.

Takođe, iako ne Ok, ovaj postupak nije sad ni nešto super strašno. Gore je recimo ono što je neko naveo kao primer, praktično prisiliti deo nastavnika i deo dece da učestvuju u kampanji, a ljudi recimo mrze SNS, smanjili im plate, ugrozili ekonomiju porodica i šta sve ne. Ovi klinci su bar rekli ono što su pokupili iz porodica i bilo je iskreno (iako mislim kao što rekoh da lica ne treba da im budu na TVu, makar da su skremblovali sliku ili nešto, onda i nekako).

Link to comment

Ovo nije Ok postupak, da se deca pitaju za koješta vezano za politiku i to objavljuje. Mislim imala sam i ja strong opinions na tu temu u jako mladim godinama, ali mislim da ne bih volela da su moji roditelji dozvolili da me snime za tv dok pričam o tome, i to objave.

Having said that, jedna bivša koleginica je svojevremeno bila aktivna u Otporu iako je bila maloletna u to vreme. To mi je skroz ok, 16 godina nije isto kao 10, njeni roditelji su se tu slabo šta pitali, i deca treba da učestvuju u politici i razmišljaju o njoj od malena, samo bolje ne na ovaj način.

Takođe, iako ne Ok, ovaj postupak nije sad ni nešto super strašno. Gore je recimo ono što je neko naveo kao primer, praktično prisiliti deo nastavnika i deo dece da učestvuju u kampanji, a ljudi recimo mrze SNS, smanjili im plate, ugrozili ekonomiju porodica i šta sve ne. Ovi klinci su bar rekli ono što su pokupili iz porodica i bilo je iskreno (iako mislim kao što rekoh da lica ne treba da im budu na TVu, makar da su skremblovali sliku ili nešto, onda i nekako).

Zar nije rekao da su deca ucestvovala u emisiji kao clanovi neke skole glume? Zasto bi skremblovali sliku deteta koje se u tv emisiji pojavljuje kao glumac uz saglasnost roditelja.

Link to comment

Zar nije rekao da su deca ucestvovala u emisiji kao clanovi neke skole glume? Zasto bi skremblovali sliku deteta koje se u tv emisiji pojavljuje kao glumac uz saglasnost roditelja.

 

Deca se pojavljuju da daju svoju izjavu, ja sam tako shvatila. Ako su oni ovo odglumili, a neko im dao scenario, to je onda potpuno druga priča.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...