Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

dobro, ovde niko ne ulazi u analizu njegovog lika već je ovo bila okej reakcija

Ne, nego ti se dopada njegova reakcija jer smatraš da je taj reptil sad na pravoj strani.

Link to comment

Ne, nego ti se dopada njegova reakcija jer smatraš da je taj reptil sad na pravoj strani.

 

ni blizu

 

samo mislim da je okej reptilova reakcija na histeričnu reakciju nekoga koga je uznemirilo što što je neko dete, zamisli, reklo da mu je dosadan.

 

kakvu si ti reakciju želeo?

Link to comment

Želeo sam da ne gledam kako zloupotrebljava decu zarad nekakve sitne medijske koristi. Jedino što od njega očekujem je da kaže da je to bila greška i da to ne uradi više nikada, a zanima me i koji to profil roditelja svoju decu instrumentalizuje u političkim igrokazima vladajućeg ološa.

Link to comment

Nigde ne vidim da se izvinio i prihvatio odgovornost za zloupotrebu dece, pa ne smatram da je bitno da gledam njegov kretenski drivel.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Prvi put sam večeras gledala ovo sa muškarcima (nisam gledala početak i to potprcavanje),

toliko je usiljeno, toliko neprirodno, nategnuto. Ovaj format je stvarno gledan?

Link to comment

Nigde ne vidim da se izvinio i prihvatio odgovornost za zloupotrebu dece, pa ne smatram da je bitno da gledam njegov kretenski drivel.

 

ma otkud je pojavljivanje dece u emisijama zloupotreba?

 

jebiga, onda su i Kefalica i Lagalica zloupotreba dece zarad neke sitne medijske koristi

Link to comment

Ivan je prećutao da su ga prošle nedelje na društvenim mrežama napali i zbog nečega što je rekao na račun Roma. Konkretno, frontmen grupe Kal Dragan-Gagi Ristić imao je akciju, nešto slično što je inicirao i prošle godine ... Prošli put je reagovao zbog Ivanove doskočice u emisiji da je ključ napredovanja Roma u njihovom napredovanju u obrazovanju, ali da njih ne zanima ključ, već poklopac od šahta ...

 

Sada je opet prešao meru stavljajući u isti kontekst Rome i Nemce ...

Link to comment

Sada je opet prešao meru stavljajući u isti kontekst Rome i Nemce ...

 

i moja tašta kaže svi su ljudi isti, svi su ljudi braća, valjda to stavlja sve u isti kontekst sa nemcima i romima

Link to comment

Nigde ne vidim da se izvinio i prihvatio odgovornost za zloupotrebu dece, pa ne smatram da je bitno da gledam njegov kretenski drivel.

izvinio se kome je trebao, a o zloupotrebi dece u političke svrhe da se diskutovati
Link to comment

pogledao sam, ispričao je gomilu gluposti koje ne vredi ni komentarisati.

 

zaključujem da je sve što šteti Vučiću dobro i to je to, čak do te mere da se očigledna zloupotreba dece (da, politička je jer su komentarisala politiku, stvarno ne znam kako se o tome može raspravljati i sa kojim kontraargumentima) relativizuje jer doprinosi našoj stvari.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

i moja tašta kaže svi su ljudi isti, svi su ljudi braća, valjda to stavlja sve u isti kontekst sa nemcima i romima

 

Nisam želeo ovde da prepričavam njegovu "dosetku" jer je bila toliko odvratna, ali već kada ne razumete smisao posta, pokušaću da je prepričam - bila kao neka vest kako neka lokalna vlast valjda u saradnji sa nemačkom ambasadom u Beogradu pomaže rešavanje nekog statusa Roma, pa je Ivanović to prokomentarisao nešto u stilu: Iskusno, kada ne znaš šta ćeš sa Romima, pozovi Nemce!   

Link to comment

deca u reklamama su isto užasna

 

 

Nisam želeo ovde da prepričavam njegovu "dosetku" jer je bila toliko odvratna, ali već kada ne razumete smisao posta, pokušaću da je prepričam - bila kao neka vest kako neka lokalna vlast valjda u saradnji sa nemačkom ambasadom u Beogradu pomaže rešavanje nekog statusa Roma, pa je Ivanović to prokomentarisao nešto u stilu: Iskusno, kada ne znaš šta ćeš sa Romima, pozovi Nemce!   

 

da, nikada ne sme da se zaboravi šta su nemci učinili

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...