Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Ja sam se uključio dok je išao onaj klip Džimija Kimela.

 

Posle toga se pozvao na Povelju o pravu deteta, da deca imaju pravo da iznose mišljenje. Da su svi roditelji bili prisutni i da su potpisali pristanak da deca učestvuju. I na kraju je dodao da ne može politički da zloupotrebljava decu onaj ko nije u politici.

 

Neka neko dopuni šta je bilo pre toga i šta sam propustio.

Link to comment

Ja sam se uključio dok je išao onaj klip Džimija Kimela.

 

Posle toga se pozvao na Povelju o pravu deteta, da deca imaju pravo da iznose mišljenje. Da su svi roditelji bili prisutni i da su potpisali pristanak da deca učestvuju. I na kraju je dodao da ne može politički da zloupotrebljava decu onaj ko nije u politici.

 

Neka neko dopuni šta je bilo pre toga i šta sam propustio.

 

 

Trajalo je baš dugo. Neprepričljivo, ali baš efektno.

Vredi odgledati reprizu ili video klip ako ima.

Link to comment

Neke crtice?

 

Na finjaka je surduknuo svima, pinku i informeru, nunsu i remu (kneževiću posebno), zaštitnicima građana.. Onda je pokazao slike dece sa političarima, pa ta povelja i prilog.. Na kraju poruka™ toj deci i ljudima sa prve televizije..

Link to comment

Na finjaka je surduknuo svima, pinku i informeru, nunsu i remu (karadžiću posebno), zaštitnicima građana.. Onda je pokazao slike dece sa političarima, pa ta povelja i prilog.. Na kraju poruka™ toj deci i ljudima sa prve televizije..

Link to comment

Decu moze da zloupotrebljava samo ucesnik u politickom zivotu. Ja sam apoliticni zabavljac, majke mi ne placa me niko, nije precizirao da li radi iz ljubavi. To se radi i u Americi, ja samo copy paste. Nuns je privatno preduzece, REM da gleda parove i farmu, a deca slobodno da izrazavaju svoje misljenje (UN propiso). E sta bi deca sve radila, nego se povelja UN ne postiva.

Svaka cast, Vups Ivanovicu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...