Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Opet, kažem, ponavljam, svaka čast onome ko može ovo da gleda. Kurirski humor nisam nikad shvatao, a i ne verujem u komediju koja nije inspirisana besom. Aprile, ako već potežeš analogiju sa USA (iako je ovde preuzeta samo forma, sadržaj je preuzet iz žute štampe), svi ti voditelji talk šouova™ ranije su radili kao standup komičari. Baš bih voleo da vidim Ivana kako se šali™ pred live publikom, koja nije angažovana preko studentske zadruge za dnevnicu. Realno, meni ne postoji ništa smešno, niti zabavno u toj emisiji. Prenosi mi užasnu količinu neprijatnosti, kad posle fore™ Ivan mora da sačeka par sekundi da bi publika ukapirala fazon™. Ako nekome drugome prija, svaka čast, uživajte. Samo nemojte da mi upoređujete ovog huliganskog drugara Vuka Roksandića sa Bill Maherom i sve je ok.
Nit ga gledam, niti sam čitao, pa tek sada vidim ovaj topić. Uhvatio par njegovih fora u Taksiju, negde je bio gost i samo moram da iskažem full respect prema ovom postu.
Link to comment
  • 1 month later...

Gosti bili Kusta i samozvani dr Karajlić, čisto da se podsetimo koliko su to u suštini mali ljudi. Sve vreme prozivali Basaru, sprdačili se sa postmodernom i Evropom ... Veliki ljudi nisu sujetni i obuzdavaju svoj ego, što ovima izgleda to ne uspeva ...

Link to comment

I ja sam juce pogledao deo emisije. Neverovatno koliko je taj Ivan Ivanovic jedno odvratno bice, onaj humor nije ni na nivou "Kurir"-a. Gosti su bili posebna prica koja zahteva mnoooogo jak stomak za gledanje, ja ga nemam te sam i ugasio TV.

Link to comment

Ja sam pre mozda dve nedelje naleteo na sam pocetak emisije, gde on kao stoji i pravi neke fazone na brzaka a ovi iz rezije pustaju neki smeh ili sta vec. Prebacio sam posle mozda 3 minuta, nisam stigao do gostiju. Ne mrzim coveka ali mi jednostavno nije smesan.

Link to comment

Ja ga ne mog gledati duze od 1 min., magarac dodje sa vec pripremljenim materijalom koji mu je sklopilo ko zna kolko ljudi i koji je sastavljao nedeljama i u tih sat on postaje covek zabava, e pa ne ide to tako... mogao bi i on da bude smesan, al da samo stoji, nista ne prica, i da iz rezije pustaju smeh, to bih vec mogao gledati satima meni kad zafali smeha ostavim 15tak min. neku emisiju o tkanju, goblenima, pojanju, babama u nosnjama dok pevaju i plesu folklor, ili bilo koju sl. emisiju sa rtv na manjiskom jeziku i oraspolozim se veoma brzo

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Samo da primetim da sa svakim novim neuspelim talk show pokusajem uvidjam koliko je bio talentovan 1 Minimax na svojim pocecima u radijskoj predestradnoj fazi. Jebala ga lepa Brena...

Link to comment

Sve je niži i niži nivo, ali ovo je vreme Kursadžijsko, sa velikim K. Sada se televizije trkaju ko će više da podiđe prosečnom gledaocu, a ne ko će uspešnije da pridigne prosečnom interesovanja, humor, pogled, bar za nanometar više. Ivan je uspešan deo te priče, o avaj. I svugde opšti koncept osvete humorom omraženim neprijateljima, bili oni miškovići slovenci kraljevi šećera predsednici premijeri ministri ili ma ko od onih što sudbini napaćenih kroje. I posle ćuđenje kada se dogode deca itd.

Link to comment

Pa šta ste očekivali na medijskom tržištu gde već decenijama caruje odsustvo ukusa, humora, pameti i visprenosti. Komičari su davno izumrli, a etalon uspeha je jedino rejting koji se postiže dobrim podilaženjem. Pa i kad su informativne emisije leglo kiča, što bi ovo bilo drukčije ?

Link to comment

Standardni populistički humor: malo po aktuelnoj vlasti, malo po Hrvatima i ostalim omraženim nacijama ... Jad i beda. Ali to je Srbija, to voili prosečan Srbin i ne treba bežati od te istine ... Ono što više deprimira je da su svi postali deo procesa edstradizacije. Jer kada se Kusta, Divac ili Gile orgazam pojave kod Ivana, to je samo korak od njihovog pojavljivanja u žiriju za nove Grand zvezde ...

Link to comment
Standardni populistički humor: malo po aktuelnoj vlasti, malo po Hrvatima i ostalim omraženim nacijama ... Jad i beda. Ali to je Srbija, to voili prosečan Srbin i ne treba bežati od te istine ... Ono što više deprimira je da su svi postali deo procesa edstradizacije. Jer kada se Kusta, Divac ili Gile orgazam pojave kod Ivana, to je samo korak od njihovog pojavljivanja u žiriju za nove Grand zvezde ...
Ma estrada je za "Kustu" zlato.
Link to comment

Nego jel ima neko pouzdane izvore za rejtinge?Sad već od sve više ljudi čujem da Prva šije Pink u rejtingu...Ne sumnjam da ovaj pokušaj duhovitosti ima svoju ulogu u tome....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...