Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

ja mislim da i deca rade po scenariju. Da, klinci su se setili da nabroje i smanjenje penzija i rekonstrukciju  ulice Vojvode Stepe <_<

 

Ne znam sta je cilj, da li povecanje rejtinga, jebanje Vucica ili nesto trece, ali je svakako zloupotreba dece.

Link to comment

Ma nemoj. A ne pitaš se odakle to deca znaju?

 

Moja ćerka je u četvrtoj godini(sad ima šest) počela da viče 'opet taj Vučić'. Dete smoreno, jer ovaj kreten iskače iz televizora. Potpisujem da su klinci spontano pričali.

Link to comment

ne pričam o mlevenju nego ponavljanju napisanog teksta, koji nije pisao njihov vršnjak, a nije ni pesmica čika jove zmaja

 

e

rad sa decom gde ona treba da izgovore napisan tekst, a još kada imaju i neku radnju uz to da obave je agonija epskih razmera

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

rad sa decom gde ona treba da izgovore napisan tekst, a još kada imaju i neku radnju uz to da obave je agonija epskih razmera

 

Istina. Zato i tvrdim da su deca pričala spontano.

 

Mogao sam samo da uključim rekorder i snimim ćerku i njene drugarice da brbljaju o Vučiću. U moje vreme to se zvalo Olovka piše srcem.

Link to comment

Ma klinci ponavljaju šta su čuli od roditelja/babe. Podseti me kad sma jednom u petom šestom razredu u sastav ubacila otrpilike ono što su moji tad razmatrali po kući. Nastavnik je prokomentarisao da zbog toga može neko da nas uhapsi.

Eh sweet childhood, coming back...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...