Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Na stranu one ekskluzive sa Ferijerm, Stingom, ali ono koliko sam pratio, najbolje su bile sa Svinjojkom Pantićem i, nećete verovati, sa hrvatskim pevačem Džibonijem ... Ali to je više zbog gostiju - koliko znam, jedino je sa Svinjojkom emisija išla uživo, a ovaj došao nacirisan u studio, stvarno je bio spektakl. A Zlatan Stipišić (Džiboni) je iznenadio svojom duhovitošću i neposrednošću, podsetio je na onaj autentični, pomalo zaboravljeni splitski "svjetonazor" ... 

Link to comment

A Zlatan Stipišić (Džiboni) je iznenadio svojom duhovitošću i neposrednošću, podsetio je na onaj autentični, pomalo zaboravljeni splitski "svjetonazor" ... 

 

Prestani, trazicu da se posle Cvarkova uvede i smajli sa rolnom toalet papira koja se odmotava....

Link to comment

Sve OK, vratija se Šime. :thumbup:

 

566037_ivan-ivanovic120913ras-foto-mitar

 

 

Šou „Veče sa Ivanom Ivanovićem“ vraća se u programsku šemu Televizije „Prva“, nakon što su čelnici televizije oprostili voditelju što je prekršio pravila ponašanja u kompaniji. Jednonedeljnu pauzu u emitovanju emisije voditelj i njegovi šefovi iskoristili su da preispitaju svoje postupke i odluke, a nakon dugih razgovora odlučili su da nastave uspešnu saradnju, na obostrano zadovoljstvo. 
 

- Bez obzira na okolnosti, čvrsto je poverenje između TV „Prva“ i mene. Veoma sam srećan zbog povrataka. Radujem se petku - rekao je Ivan za „Blic“. 
Poštujući politiku kuće da ne govore o unutrašnjim problemima, voditelj i menadžment neće u javnosti govoriti o detaljima sukoba koji je doveo u pitanje ostanak Ivanovića u timu TV „Prva“.
 

 

Inače, posle nagađanja zašto se Ivanova emisija nije emitovala prošlog petka, on je u subotu rekao da mu je Dragan J. Vučićević „napravio problem“ sa TV „Prva“ servirajući rukovodstvu priču da tajno pregovara o prelasku na drugu televiziju.

 

Link to comment

mali govnar ponovo jaše... rra još ništa nije uradila povodom njegovih super zajebancija o silovanim ženama.

RRA?! Šta to beše... i čemu služi?

 

btw: čuo sam trač koji su prenosili neki ljudi koji rade na Prvoj da je cela priča nameštaljka zbog dizanja rejtinga. Koliko je to tačno i da li u tom slučaju znači i da je sukob sa DJV-em lažiran?

Link to comment

Koliko je to tačno i da li u tom slučaju znači i da je sukob sa DJV-em lažiran?

 

s obzirom na veliki kredibilitet koji obojica uživaju, kao i na nesumnjiv profesionalni i ljudski integritet, teško mi je da poverujem da bi oni išta lažirali, a pogotovo ne da bi vređali drugo ljudsko biće bez razloga.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

RRA?! Šta to beše... i čemu služi?

A i ne zove se tako, sad je Regulatorno telo za elektronske medije

 

btw: čuo sam trač koji su prenosili neki ljudi koji rade na Prvoj da je cela priča nameštaljka zbog dizanja rejtinga. Koliko je to tačno i da li u tom slučaju znači i da je sukob sa DJV-em lažiran?

Pa kako da im ne verujes?
Link to comment
  • 7 months later...

Hoće da ga i vi urbana raja prihvatite, nas seljake je već kupio puštanjem onih smiješnih klipova sa tog interneta, kako se zove to, Jućub, meni to jedini način da vidim kako ljudi padaju s bicikla ili kako ih pogađa lopta u jaja, da to vidim kod Ivana Ivanovića

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...