Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

ko ne bi forco Forcanku...na temupar puta sam pokusao da odgledam neku epizodu ovog soua na jutjubu ali se svaki put nesto isprecilosad cu da odgledam malo da vidim da li ce me nasmejati
odgleda li čoveče? pa nije toliko epizoda snimio...
Link to comment
:puke: O, kako imam želju da prebijem ovog čoveka, to nije normalno. Ni Živić me nije ovoliko iritirao. Ali, nije mi jasno - ko njemu (II-ću) hrani fantaziju da je duhovit. Mislim, ok, duhovit je kao pojava, kad stane na hoklicu ne bi li bio u ravni (makar s ženskim gostima).
Link to comment

Večeras sam dao šansu Ivanu. Druge neće biti. Ne znam dal je inače ovako (čini mi se da jeste, po komentarima ovde), i ne znam kakav je sa gostima, ali odbijam da gledam šou čoveka koji prvih pet minuta (pet, dakle pet!) posveti šalama na temu "Ekrem Jevrić dupe prvo briše rukom pa papirom".čak ni zbog Seve :wub:

Link to comment

Čudi me da FOX odobrava njegove naci viceve - evo sad je prosuo "foru" - pitalicu: "Puna škola đaka, niotkuda vrata, šta je to?" Odgovor: "katolički sveštenik"ha-haMislim, zašto "katolički"? Šta je s Pahomijem? A inače, svaki put ima pokušaj šale na račun Hrvata. Kad mu je gostovao Prlainović, piato ga je: "Ti si, inače, Crnogorac...?", na šta mu je ovaj odgovorio: "Srbin iz Crne Gore", što je izazvalo erupciju opštenarodnog veselja prisutne publike, a prcko mu je rekao: "E, bravo, sad nemam šta da te pitam".edit: u stvari, zapravo me i ne čudi.

Edited by Odd_Job
Link to comment

Meni se cini da je to, za sve ove godine, prva Foksova produkcija sa ozbiljnim rejtingom(cak fascinantnim rejtingom, neko je ovde dao podatak da se ne smanjuje ni za vreme reklama), pa su mu sada šefovi potpuno poludeli, jer bez njega ne bi imali nijednu dobru vest za grcke gazde. U tom pijanstvu, izgleda da su izgubili svaku meru dobrog ukusa, jer su mu prvo dali udarni termin petkom, pa ga repriziraju subotom, pa nedeljom popodne, ali vrhunac je bio u nedelju(ne znam da li se to desilo samo tad ili ce biti za stalno)-temin za reprizu bio je nedelja u 20.00! Mislim, stvarno...o preterivanjima na sajtu Prve, da ne govorim; ima svoj baner u liniji sa logotipom, svaka epizoda, sve...kochi bre malo, Ivanovicu

Link to comment

docekao je svojih 5 minuta, kako on tako i poslodavci mu. Mislim da je trenutno s rejtingom jaci od Farme. psbio je i voditelj humanitarnog koncerta u organizaciji Delija sever :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...