Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

:( i mi smo se juce vratilivaljda nije sve toliko poboljsano nasim odlaskom?
:D Šteta što niste ostali koji dan duže. Pala kiša noćas, sprala đubre, letnja histerija prestaje. Odmor može da počne. Nabrao buket šafrana, odlepiće drugarica kad ga bude videla.Apdejt za Dobreč: riblja pašteta odlična, riblja čorba odlična, inćuni lepi, sabljarka odlična, tuna (divlja) odlična, prstaci sjajni, orada kažu dobra, ja je nisam probao. Ubismo se od hrane.
Link to comment

ako volis muslje, idi u 'time out' na karaci (karachi), iza crkve na trgu gde je belavista, kod kosarkaskog terena... tu, posle devet uvece, sluze muslje za 2.5 eura... muslje su dobre, ali buzara nije u mom fazonu. ..mozda se tebi svidi...jebote, sto je meni drago sto mi mama kuva celo leto i ne moram da se drkam oko hrane, a pri tom teca mi, kuca do, pravi najbolji rostilj na svetu ! love :wub: za rostilj moga tece i kakvu ribu spremi.ova riba mi upala u kadar dok sam skljocala .... ne znam ko je. ali, danas slikano ... :) malo da vas vrati u hn :wub:

Edited by mustang
Link to comment

mi bili na musljadi u respektabilnom objektu, pisao sam o tome koju stranu preko. fino je, nije skupo, usluga domacinska a prijatna bez preteranog laznog pajtanja.svidja mi se ta tvoja fotka jer me vraca u Njivice :wub:

Link to comment

:) a tamo si se kupao? ja otisla par puta ovog leta, i svaki put nisu imali struje, a to znaci ...nema esspresa. a ni muzike.

jebite se. ocu namore :(
cuti covece....vec mi tesko pada da odem odavde :( ... a samo sam (kad se ukupno sabere) bila jedno 2 meseca :wicked: (fuck the system!) ... potrudicu se sledece godine bar 3. treba mi toliki odmor sto jes jes. Edited by mustang
Link to comment
ako volis muslje, idi u 'time out' na karaci (karachi), iza crkve na trgu gde je belavista, kod kosarkaskog terena... tu, posle devet uvece, sluze muslje za 2.5 eura... muslje su dobre, ali buzara nije u mom fazonu. ..mozda se tebi svidi...jebote, sto je meni drago sto mi mama kuva celo leto i ne moram da se drkam oko hrane, a pri tom teca mi, kuca do, pravi najbolji rostilj na svetu ! love :wub: za rostilj moga tece i kakvu ribu spremi.
Jeo više destina puta, što ove, što prethodnih godina. Upala mu sekira u med, sad svake večeri ima mušljadu, a ranije je imao jednom nedeljno. Vidim da sad ima i neki roštilj, koji mi je malo sumnjiv, ne usuđujem se da ga probam.Kako su se ispraznili Novi i Igalo, ovo je neverovatno, još traje sezona i vreme je lepo, šetalište u Igalu potpuno prazno.
Link to comment

Otisli smo dva puta u Njivice, pred sam kraj da me mine zelja, i odmah zazalili sto nismo isli bar svaki drugi dan. niti mozes da izgoris kao majmun kao na Zanjicama, toplija voda, manje do nimalo prljava, mirno mesto, tisina, uzivancija i relaksacija - ako izuzmes one nakaze od Rusa sto su pijane vec u 13h. a kupali smo se na onoj plazici na 5 Danica, 50ak metara posle Galije. mnogo decurlije i porodica <_<

Link to comment

iskreno, dalej od hn nisam makla. do njivica mi je bilo najdalje. jednostavno ne mogu.... trebao mi je odmor, i mir, i ljubav, i lepota ovog grada koji nije okicen pozerajem kao na jugu. nisam isla ni na zanjice, ni na rose, ma nigde ! i volim da se sunjam ovim malim ulicicama sto ni nisu ulice nego prolazi.... koja je to galija plaza? mislis jahtin klub? tamo gde rusi kao pevaju nocu? rusi su mi se ovde zgadili inace....osim sto su pijani... plus su strokavi. pokondirene tikve prljave tranzicije.

Jeo više destina puta, što ove, što prethodnih godina. Upala mu sekira u med, sad svake večeri ima mušljadu, a ranije je imao jednom nedeljno. Vidim da sad ima i neki roštilj, koji mi je malo sumnjiv, ne usuđujem se da ga probam.Kako su se ispraznili Novi i Igalo, ovo je neverovatno, još traje sezona i vreme je lepo, šetalište u Igalu potpuno prazno.
muz jeo rostilj ... onako mu je bilo. sve je prazno, prosto mi fale ljudi .. cudan osecaj........ ali lep miris u vazduhu...svez, zar ne? eho psa nekog cujem nocu... u nautilusu u igalu, probaj sendvic br. 1 ili br. 3 (ne jedem susam pa zbog toga) Edited by mustang
Link to comment

ma jok. od onog mola gde si fotkala zaljubljene ides ka Meljinama. Galija ti je ona restauracija u vidu, jel'te, Galije. e pa malo posle toga smo se kupali. sledeca plaza posle "Splendida" ako ti ista znacikakav crni jahting klub i rusi koji pevaju nocu, ne bi se tamo zatekao ni sa obe noge napred

Link to comment
nego reci pravo, mustang, jesu li malaga i ljesnik u dodou pali kvalitetomja sam neutjesna
znas u cemu je tajna njihovog sladoleda? :)rucno ga mesaju, ne na masini. znas kako...kada odem tamo, skoro svaki dan....ja njima kazem jednu kuglu sladoleda po njihovoj zelji...do sada mi se najvise svidelo, i gresicu u kucanju imena, jer jedva i ime zapamtih priblizno 'straciatela' (?) @assuck, jednom sam prosla tu...nekako mi dovoljno do bele ladje da se prosetam @sherman, pozdravio te moj muz sa tim 'ruskinje' ... doduse... on se za svakom suknjom okrene. svi ste isti. a kad bi vam ruskinja prisla bilo bi ..jedva izgovoreno 'cao' :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...