Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

poslednje. a i najbolje cete se odmoriti i biti zajedno.

cega god da bude, bice guzve, znaj.

najave za lokalne feste mozes pratiti preko lokalnih radio stanica, a najazurnije su lokalne fb grupe nvo-a i gradjana.

cg je jos dominantno fb zemlja.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • Hvala 1
Link to comment

jel se jos prelazi sa licnom kartom?

isto pitanje i za Bosnu?

 

idemo do Trebinja sa jednim prelaskom do Hn pa da ne nosim pasos kad vec moram lk za po Srbiji..

 

edit- sad mi je palo na pamet da idemo iz bosne u Cg,kakva je tu situacija?

Edited by ivy
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

po mojim demografskim zapazanjima ubudvu ima najvise rusa pa ukrajinaca. mrtvatrka izmedju turaka i crnogoraca. 

 

inace, grad je prilicno zivahan za februar. u novom manje ljudi iako je praznik mimoze

  • +1 1
Link to comment

posle najezde rusa iz 2007-8 i malo posle, podelili su se, @banecare1 u ovoj poslednjoj ruci: rusi u srbiju, ukrajinci ovamo. zato su sad manje-vise brojcano egal.

turaka ima, no faljiva turkinja i turadi. :sleep: turci prolaze u velikim "nevidljivim" oblastima - investicije u ovo-ono. tamo gde su najbolji: sitna trgovina, ugostiteljstvo - lokali propadaju jer domaci ne idu/kupuju.

crnogorci cekaju plimu.

na svom primorju, srbi surfuju. i mlate rucicama.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, banecare1 said:

po mojim demografskim zapazanjima ubudvu ima najvise rusa pa ukrajinaca. mrtvatrka izmedju turaka i crnogoraca. 

 

inace, grad je prilicno zivahan za februar. u novom manje ljudi iako je praznik mimoze

 

Može li se dovesti u vezu sa dešavanjima oko trajekta, ili je Vasilije dovoljan u ovom periodu godine kako tvrdi Dritan?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...