Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 30.8.2021. at 21:02, lord_s said:

Planiram sa devojkom u Budvu na 2 nedelje, oboje nosimo posao sa sobom pa rekoh da vidim da li je jos neko mozda uzimao ovu MTelovu karticu sa 500GB interneta i kakva su iskustva? https://mtel.me/oec/prepaid-mobilni-paket/prepaid/m-tel-turist5
Ne bih se bas oslanjao na wifi u smestaju

 

 

ja imam telekom karticu od 500 gb i sluzi me odlicno, serujem mrezu na laptop i radim bez problema

Edited by morgana
Link to comment
8 hours ago, KNKNPNKN said:

to uvek uzimam kad odem, jedini problem mi je skoro nikakva minutaza za lokalne pozive

svi turist paketi ( mtel, telenor, telekom) maju samo 500 g neta bez drugih resursa. 

probaj sledeci put da nadjes mtel vrh paket. 400 g, 400 minuta u svim mrezama u cg, 400 sms, validnost 14 dana. prvom dopunom dobijas sve ovo i produzavas validnost jos dve nedelje

Link to comment
4 hours ago, morgana said:

 

ja imam telekom karticu od 500 gb i sluzi me odlicno, serujem mrezu na laptop i radim bez problema

 

Hvala na informaciji!

 

2 hours ago, renne said:

A šta će vam to kada nema više naplate rominga? 

 

Nema, ali postoji ogranicenje u kolicini podataka. Nas dvoje smo u Telenoru i imali bi sveukupno 5gb na obe kartice.

 

Obzirom da moja devojka mora da je na Zoomu svih 8 sati dnevno, da i ja imam cesto po 3-4 video poziva na dan, i da planiramo da ostanemo mozda i ceo septembar, 5gb bi nam potrajalo vrv prvih par dana

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...