Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

6 minutes ago, vookela said:

Farma Carević kod Budve, put prema Jazu...ide u top 5 restorana u kojim sam ikada bio. Nacionalna kuhinja, hrana odlična, usluga takođe.

to je vlasnistvo gradonacelnika budve.

sve je odlicno tamo. oni imaju sve svoje. 

samo ipak..

Link to comment

danas prelomih i srce mi se cepa. juce 150cca zarazenih and counting... ne valja...

 

draga moja nevjesto jadrana,

nadam se da cemo se videti krajem septembra, u oktobru. ni novembar mi nije iskljucen iz planova (onda bih morao da se protegnem do bozicnih praznika kako znam i umem) nadam se da ce se do tada ova čuma smiriti i da ce se moci uzivati. ma dovoljno  mi i normalno ziveti, nista vise. a lepa je i jesen/zima na moru. treba spremiti kabanicu i ozbiljan, kvalitetan amrel.

nadajmo se da ce lignje raditi i da nece biti neodloznih poziva iz vucicstana. druzenje sa komsijama ce, svakako, biti bolje i kvalitetnije nego za vreme sezone cemu se najvise radujem. jebes plazu, hocu da se druzim sa prijateljima koji su leti, uglavnom zauzeti. hocu da odradim poslove oko kuce koji cekaju vec podosta.

 

ajde korolo, samo nemoj ti da me izneveris. racunam na to da kada odu furesti, ponesu nazad svoje covide sa sobom, i prodje dovoljno vremena od pocetka ovog talasa da ce dole biti prihvatljivo stanje.

 

sada mi se ne kocka. uopste...

 

a zelim i da pomognem turistickoj organizaciji. stalno kukaju kako bi sezona trebala da traje i posle 21. VIII, pa rekoh, aj da im poradim na tome. sranje je samo sto im se ne vodim nigde kao turista pa slaba vajda od razvlacenja sezone kao zenske hula-hopke.

 

 

p.s.

Bokelji!

Cuvajte mi Boku. ;)

prave ljubavi bujaju pod kisobranom, za vreme kisa i nevera. (bolje bi to Arsen napisao)

Vidimo se.

godina koja nije provedena na moru makar mesec dana je lose potrosena godina.

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jel rade ćarovića mlini, i jel su održali 1 standard?

CaTovica mlini... Verujem da rade, sto ne bi. I dalje su na dobrom glasu. 

Ja sam od nedelje dole, ako bude preostalo love 😄 mozda pri polasku i svratim. 

  • +1 1
Link to comment

ja se nadam, i verujem, da će od septembra to malo posustati, pa da overim za pravo. onih deset dana u junu ne računam

 

  • +1 2
Link to comment

Od prvog avgusta ne mozes da udjes u zatvoren prostor ako nisi vakcinisan

Svi koji rade unutra moraju da se vakcinisu

 

Kakav totalitarizam. Jadni ljudi. A kao promenili vlast :puke:

Edited by mustang
Link to comment

Za sad je zabrana samo za ugostiteljske objekte unutra, a za sport i festivale i napolju. Može i pcr 72h i antigenski 48h.

Edited by yabadaba
Link to comment

uhh kakva je dole guzva + vrucinstina.

bio sam pre par dana u hnovom i budvi i to je pakao. kazu ulcinj i bar jos gore.

i nesto cudno mi se desilo. seli da popijemo kafu hnovom na trgu i ajde sednemo u sport kafe zbog malo hladovine. to je staro mesto tamo i nisam ni znao kako se zove. i izadje neka starija zena sva u crnom i na majici fotografija nekog momka. momak i zena isti. i onda pocnem da kapiram o kome se radi jer ispod firme pise roganovic. pitam koleginicu i ona mi potvrdi o kome je rec. to je porodica kojoj su maltene sve muske potomke pobili u ovim drzavno- klanovskim obracunima. samo je jedan preziveo ali je dozivotni invalid. cak su im i oca ubili. i to u malom mestu u kom se verovatno svaki dan vidjaju ti suprostavljeni, njihove majke, zene i ostala rodbina. 

jebote kakve sudbine. uzas.kriminalci bez ikakvog razloga. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...