Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

3 minutes ago, morgana said:

 

more i trebalo bi da su podaci ok, dryavni hidrometeoroloski zavod, po njemu se ravnam citavog zivota ali ne uskacem u vodu prije 24 C :D


A dobro. Da arhiviramo link, zatrebace. :D.

 

Tu smo na ostoj talasnoj duzini. I ja volim corbu ispod 24C, samo ako bas mora.

 

Edit: Sad vidim da je ispisano samom dnu prozora.

Edited by Moonwalker
  • Wub 1
Link to comment

ladno je more. puno kise za ovo doba godine a nije ni neka vrucina.

kad se setim ranije, za 1. maj se kupalo prilicno normalno. nije trebala neka posebna hrabrost.

mi ove godine imasmo novembar u trajanju od 5 meseci. samo se duzina dana menjala.

 

edit:

al zato bisternje pune k'o oko. eto bar neke vajde

Edited by foto
Link to comment

dajte neki dobar apartaman u herceg novom sa odlicnim pogledom na more. treba mi jedno 10-15 dana da sedim pored vode. 

Link to comment
ladno je more. puno kise za ovo doba godine a nije ni neka vrucina.
kad se setim ranije, za 1. maj se kupalo prilicno normalno. nije trebala neka posebna hrabrost.
mi ove godine imasmo novembar u trajanju od 5 meseci. samo se duzina dana menjala.
 
edit:
al zato bisternje pune k'o oko. eto bar neke vajde
Ti si dole sve vreme?

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment

ma jok. ali sam na telefonskoj vezi 24/7.

jbg, mora neko da nadgleda kucu kada nisam tu. kuca najbrze propada kada se ne zivi u njoj. ja imam srecu sto nisam medj turistima nego medj seljacima tako da imam komsiluk na koji mogu da se oslonim za 90% stvari. pravo da ti kazem ne silazi mi se dole kad je vreme bilo maltene isto kao u bgd, a cekaju me neka posla na otvorenom. neka ga, nek se jos malo zgreje. i kamen i voda.

Link to comment
  • 1 month later...

Može neka preporuka za neko mirnije mesto, mali deca diktiraju tempo. Zadnji put sam bio u CG u Kotoru 2000. :laugh:
 

edit: iskreno još uvek se nadam da ćemo ipak u Istru :unsure:

Edited by John Coltrane
Link to comment

Zna li neko kakvo je stanje sa putem do Žabljaka? Čuli da su od granice prema Pljevljima radovi, obustava saobraćaja... Ići ipak tuda ili se cimati preko Bijelog Polja?

Link to comment
1 hour ago, Lena said:

Zna li neko kakvo je stanje sa putem do Žabljaka? Čuli da su od granice prema Pljevljima radovi, obustava saobraćaja... Ići ipak tuda ili se cimati preko Bijelog Polja?

Radovi baš tamo gde kažeš, bilo u SATu još pre dve tri-nedelje, imaš na YT.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...