Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Crna Gora trenutno ima najveći procent zaraženosti u regionu i mogu samo da izvezu virus, a i dalje imaju ovako kriptična saopštenja, ko da im je u interesu da im sopstvena populacija umre od gladi sad na zimu.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment

Ne znam, danas sam po prvi put od kako sam se vratio kuci bio u 1 velikom supermarketu, osim par plaza, moj prvi izlazak u javnost: iznenadjen sam stepenom pridrzavanja propisa o recimo nosenju maski, odnosom.

Doziveo sam cak da me u redu na kasi popreko pogleda covek kome sam se nehotice suvise priblizio i to na nekih mozda 70 - 80 cm.

Market je doduse van grada, od klinaca cujem da je u gradu daleko, daleko opustenije...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Lepa fotka.

 

Za Boku se standardno ništa ne zna, evo nema kiše, a prognoza je bila non stop kišurina. Na Orjenu isto nije bila nikakva kiša. Jeste udarila južina biće ozbiljne kiše sigurno.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bio uBudvi, prvi put posle ko zna koliko vremena, posta, banka, apoteka, taj rad, i reko' 'ajde necu sve autom, a i - vreme savrseno - nije guzva ni malo - sescu negde, popicu kafu kad sve zavrsim...

Jebote koji je ono gradjevinski haos, lavirint divlje provenijacije: ravno 4 puta sam pesaceci od odrednice do odrednice, zabasao u slepo crevo, morao da se vracam, oblecem, trazim prolaze, ulicatm, cini se da je OK, prolazi, zavrsava se na nekoj kapiji, slepo crevo, pratio neku zenu sa klincem, prolaz sirine jedva 60 cm, ako i toliko, uspeo da se iskobeljam, ne smem ni da pomislim sta bi bilo i kako bi izgledalo, da je isla domu svome :isuse:...

Iz auta, auto ulicama, to mi je u nekoliko prolaza ovih godina i ulicama kojima ide zivlji saobracaj izgledalo katastrofalno, ali bas ovoliko i ovako, nisam mogao ni da zamislim...

Koji je to uzas...

Maske prakticno niko, u lokalima sareno, konobari da, bez izuzetka, apoteke OK, marketi pola/pola, sa klupe u nekom (polu)parku na kojoj sam seo da izduvanim posmatrao utovar u minibuseve, lokali, 90% klinci, masku niko, osim par starijih zena, vozac ima neku smesnu masku koja ide odozdo, od brade, pokriva nos ali je od nosa daleko cirka 5-6 cm...

Seo u auto i uteko glavom bez obzira...

Jebote, jebote, jebote...

Link to comment
9 hours ago, Anonymous said:

Jel' si video 2D višespratnicu na izazu prema Grblju?

:D 

Ona mi je jedna odomiljenih, em je usput, bas kao i ona elitna novoizgradjena favela na Zavali...

Ali kada se pesice u utrobu, ima primera koji je siju, onoliko: ako me ista natera da se prihvatim krstenog telefona sa pristojnom kamerom bice to iskusenje da ovekovecim investitorske poduhvate na primorju.

A, BTW, cudi me da se neko od profesionalacatm nije dohvatio kamere da ovekoveci stanje: fotomonografija pod mogucim naslovom 'Urbani i eko genocid u slici' tako nesto, bila bi neprocenjiv dokument.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...