Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

bice karantin u dolasku dve nedelje i u povratku jos dve nedelje. 

testiranje na granici i pre ulaska u avion. 

nema nista od toga do otkrica vakcine

Link to comment

ma salim se, ne znam. ovo ce da se smanji ali moze uvek i da bukne. ne znam kako bi to vlasti resavale. mozda testiranjem na granicnim prelazima. ..dodje neki turista u julu, pomalo pozitivan i sranje na vidiku. 

do otkrica vakcine bice jebeno

Link to comment

Kakvi nagoveštaji kad niko ništa ne zna, bukvalno nobelovci, naučnici, niko, a ti pitaš za sezonu.

Pa za par godina planeta možda bidne bez ljudi, al' ne mora da znači.

Pokušaće tu neke pare da se zavrte i po cenu života jer kapitalizam, ali ko to sad može da zna?

A i ko zna sigurno neće da priča nego će tiho da kupuje. :)

Ja ću svakako da probam da se spustim dole prvom prilikom, slično kao u junu 1999. ali to sa sezonom nema nikakve veze.

Link to comment

Grci projektuju sredinu jula, Hrvati su znatno manje optimistični, ja kapiram da ukoliko bih u septembru uspeo da odem u CG mogu da pevam od sreće.

Edited by Anonymous
Link to comment

2 cyan

kapiram da se nista ne zna, i da moze biti i ovako i onako......zanima me sta vlast preko medija porucuje na tu temu (ako moram ovako ogoljeno da napisem)

Edited by KNKNPNKN
dopuna
Link to comment

Neverovatno. Stiglo mi ovo:

 

Quote

A zabranili ribolov sa mula..ponti..podvodni ribolov..kazi skupljaju se...

 

Mislio neka zajebancija, a ono stvarno:

 

Quote

Zabranuje se svaki sportsko-rekreativni ribolov, koji podrazumjeva ribolov iz čamca, ribolov sa obale i podvodni ribolov. Privredni ribolov je i dalje dozvoljen, uz mjere javljanja o isplovljavanju.

 

https://radiojadran.com/nema-vise-podvodnog-ribanja-sa-obale-i-iz-camca-dozvoljen-samo-privredni-ribolov/

 

Zamišljam konrada kako skače u more i hvata neoprezne ronioce. Međudržavno takmičenje u gluposti se nastavlja. Mislio sam da smo sigurni pobednici, ali ovo unosi izvesnu notu neizvesnosti.

 

Link to comment

budi sam na ulici ili kazna. u nedelju do 11 posle policijski čas. zabranjeno zadržavanje na javnim površinama, pored reka, parkova. 

smanjuje se broj zaraženih i to je ok ali ovo je maltretiranje građanstva. jebem im mater nasilničku. samo represija u svemu drugom se ne snalaze. 

Link to comment

Je l postoji jos uvek Pelikan restoran u Virpazaru?
Uffv kakvu sam jegulju jela tamo i pastrmku u domacem kiselom mleku :)
Bese matori Zec? Vozio nas barkom po jezeru, kakva dva dana [emoji173]

Link to comment
14 minutes ago, Jumanji said:

Je l postoji jos uvek Pelikan restoran u Virpazaru?
Uffv kakvu sam jegulju jela tamo i pastrmku u domacem kiselom mleku :)
Bese matori Zec? Vozio nas barkom po jezeru, kakva dva dana emoji173.png

postoji narafski.

ima boljih mesta za to (wc im prljav do zla boga) turisticko mesto. 

bio pre 2 nedelje na rijeci crnojevica, isao do one stare hidroelektrane. krenuli dalje ali klinac od drugara fragile. ihh barka. mene vozaju drugari iz godinja. 

odlicno je jezero. ima ovde lepih mesta

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...