Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Sad kad je krenuo peak sezone, conveniently baš otkako sam ja došla i otkako ne jenjava, bude krkljanac i preko Kobile. 

 

Inače, ja već 6. godinu zaredom se nisam makla van Boke (+ spoljna strana Luštice). Bojim se da polako odustajem od života. 🤣

Link to comment
1 hour ago, MayDay said:

Sad kad je krenuo peak sezone, conveniently baš otkako sam ja došla i otkako ne jenjava, bude krkljanac i preko Kobile. 

 

Inače, ja već 6. godinu zaredom se nisam makla van Boke (+ spoljna strana Luštice). Bojim se da polako odustajem od života. 🤣

sve je to ok, ali što se ti nisi presvukla, šta čekaš?

Link to comment
3 hours ago, nezvanova said:

mi za molunat i pasjacu isli preko rta kobile, postoji granicni prelaz i tamo i 15, 16 i 17 jula nije bilo NIKOGA ali bukvalno, crnogorci nas pustali i bez pecata, hrvati lupali ali nas upozorili da je na pasjaci pao neki kamen nekoj devojci na nogu i da idemo jos nekih desetak kilometara prema cavtatu, jer kao, ima jos neka dobra plaza... nije mi jasno kako svi idu na debeli brijeg, kako ne znaju za ovaj prelaz (ja cula od morgane da radi u to vreme kada smo mi bili :wub:). nisam sigurna da radi preko cele godine, ali u sezoni radi, od maja do oktobra cini mi se.... 

jos malo skakajucih slicica, jedna u perastu sa drcnom programerkom koja nije htela da radi sto i drugi, a ovaj synchronicity sa pasjace je sa mojom najboljom drugaricom, vise od 40 godina, pa su nam i pokreti postali skroz ujednaceni. (nisamo nista planirale, samo smo overavale stene, nismo ni znale da nas drugarica sa obale fotka)

programerka.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

predivne ste!

 

20 hours ago, maheem said:

IMG-20190822-WA0017.thumb.jpg.3bd4cfdeb1f97b7bb4dab2d6e0b578a0.jpg

Danas bilo još bolje, nidje nikog

 

:wub:

Link to comment

Stijena ima, stijene volim al sa mala dica je malo rizično.

Danas smo overili Žukovicu, put je krš, za široke niskoprofilne gume nije, tako da smo auto ostavili 1.8km od plaže. Povratak je bio disaster bez hladovine, dite od 15kg u rancu na ledjima, al potpuna pobeda je što su svi izdržali i što žena nije zatražila razvod <3

Plaža ocena 4, peščana sa stenama, 15ak živopisnih turista na njoj. 

Bigovo nismo overili zbog gladi al tamo gde smo prošli uskim putem deluje interesantno sa mnogo rastinja.

 

62902FC9-B4C3-4F36-8A2F-B944C1A7F2B9.jpeg

A282A803-A31A-4F5E-85AD-4E41EEF44A8C.jpeg

Edited by maheem
Link to comment

Radovići.

Noćno kupanje uglavnom u Bjelili, sinoć u Krašićima sa madjarskim pop hitovima koji su dopirali sa komsijskog zvucnika. Veceras kupanje u Kotoru. Neiskusno sam bukirao apartman "daleko" od mora :(

Treba i jedan izlet do Ulcinja da napravimo da obidjemo jednu bandu al sam sad nesto lenj da potezem 2 i po sata auto

Link to comment

Danas bolje da smo u apartmanu ostali. Aj kao da se provozamo da vidimo Mirišta i Arzu. Kakav promašaj, potpuno sranje. Nazad do Velje spile a na njoj više ljudi nego kamencica. Provescu tri sata u vodi daleko od plaze.

Link to comment

Šta je bilo sa Mirištima? Mi smo navratili prošle godine u septembru, bilo je prazno, mogli smo na plažu a da ne uzimam ležaljke, a parking je bio par evara.

btw čujem da su ove godine poludeli u kampu na Veslu. Žale se ljudi da ne puštaju da se kroz kamp prođe do plaže, na naplaćuju sumanute cene, da je Begović neljubazan... Preporučili smo mesto prijateljima koji su posle javili da ih nisu primili na parking (iako je kamp bio prazan) niti je moglo do plaže, srećom našli su obilazni put oko kampa.

Link to comment

A malo je Mirište, overcrowded ljudima i lezaljkama, restoran maltene na plazi, lepse izgleda na fotkama. Na Arzi preveliko kamenje i ostro kamenje odmah u plicaku, ima jedan fin deo za ulazak u vodu ali je mali i naravno neko se namestio na njega :)

 

Link to comment

Kapiram. U septembru prošle godine kad smo bili, nije bilo više od desetak ljudi, a ugostiteljski objekat nije ni radio (možda je i radio ali bez gostiju). Opušteno smo zalegli pod one rogače iza ležaljki.
Verovatno je vikend doprino gužvi.

Link to comment

joj Lustica je prelepa sa tim svojim budzacima,ja sam ljubitelj.. ali su putevi  toliko stresni da ja ne znam kada cu se sledeci put vratiti samo zbog toga..

 

ako idete u Ulcinj svratite do Bara na pijacu po masliineee :P

mada bih rekla da je 2ipo sata dosta optimisticna procena trajanja voznje ali ajd srecno :)

Edited by ivy
Link to comment
4 hours ago, ivy said:

joj Lustica je prelepa sa tim svojim budzacima,ja sam ljubitelj.. ali su putevi  toliko stresni da ja ne znam kada cu se sledeci put vratiti samo zbog toga..

 

ako idete u Ulcinj svratite do Bara na pijacu po masliineee :P

mada bih rekla da je 2ipo sata dosta optimisticna procena trajanja voznje ali ajd srecno :)

Ma da, to je best time po navigaciji.  Pičimo ujutru, ubaciću u plan barsku pijacu al videćemo kako će ići. Jedva čekam da vidim reakciju drugarica kad ih spojimo sutra iznenadjenjem.

A putevi na Luštici...i bez velikog prometa na njima je opterećujuće.

Overili večeras Luštica Bay. Kakvo dosadno i sterilno mesto, waste of money

Link to comment
Ma da, to je best time po navigaciji.  Pičimo ujutru, ubaciću u plan barsku pijacu al videćemo kako će ići. Jedva čekam da vidim reakciju drugarica kad ih spojimo sutra iznenadjenjem.
A putevi na Luštici...i bez velikog prometa na njima je opterećujuće.
Overili večeras Luštica Bay. Kakvo dosadno i sterilno mesto, waste of money
Jesi video Mau kako buba tamo?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Nisam al odlično je to mesto za bubanje jer je dosadno.

Danas super dan, mrcvarenje 3h do Kruče, bleja u nedovrsenoj kuci na klizistu sa pogledom od milion dolara, Shtoj ko iz Kusturičinog filma, prvi put na Velikoj plaži, jedna kvalitetna bleja i druzenje bez kupanja, klinci presrecni. Povratak bez zastoja. 

Super je Kite Loop za bleju, al kontam da bih poludeo kroz par dana, doduše učenje kajt surfa traje godinama, verovatno bih naučio i neki zanat pride, recimo rezbarenje

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...