Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

8 hours ago, Anonymous said:

Izgleda da se Luštica neće skoro oporaviti od prokletog požara. Dan-danas se vide ožiljci.

Nema te prirodne kataklizme koju investitorski beton ne moze da sredi.

1 betonska plasticna hirurgija... :fantom:

 

Pa posle napred u svetlu buducnost visoki turizam, golf tereni obavezno... :ph34r:

Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Nema te prirodne kataklizme koju investitorski beton ne moze da sredi.

1 betonska plasticna hirurgija... :fantom:

 

Pa posle napred u svetlu buducnost visoki turizam, golf tereni obavezno... :ph34r:

 

a poskoci da vataju loptice

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

koliko vam treba da dodjete do te plaze i preko kog puta sa magistrale ste skrenuli? 

 

banja banja. ja bih tu udarila po nudizmu :) 

 

To ti je prema Radovićima sa magistrale (kružni tok za Kotor, Novi, Budvu, Radoviće), pa posle giljaš luštičkim putevima. Ima da se potegne.

 

Čamcem iz Novog je lakše.

Edited by Anonymous
Link to comment
5 hours ago, maheem said:

IMG-20190822-WA0017.thumb.jpg.3bd4cfdeb1f97b7bb4dab2d6e0b578a0.jpg

Danas bilo još bolje, nidje nikog

 

 

 

divno je! ja nisam znala za tu plazu, znala sam samo za rt veslo koji smo nazirali sa puta kada smo iz kotora isli za miriste i rose....(ali tamo, glavnim putem, ne preko tivta) sledeci put cemo sigurno sici i tu, ako bude ista ostalo od obe lepote nakon izgradnje onog sranja pored... mnogo je lepo, pola dana tu (rekla bih da je bolje popodne jer nema lada) a pola dana na miristu. zalazak sunca na rosama, naravno. pa tako, smijesano sa molunatom, konavlima i pasjacom, letovanje moz' i u tim krajevima da bude super. bar za nas ljubitelje pustih plaza, bez lezaljki i sa puno stena (ja u molunatu zaspala na jednoj, koja je uz to cak bila i uza od mene...kako mi je to poslo za rukom, jer inace bas tesko zaspim pri neuslovnim okolnostima, nije mi jasno. ali mi je prijalo i nista me nije zuljalo :D sesta i sedma su perast, a poslednje dve sa drobnog pijeska...

prave 4 su sa pasjace, premda je trebalo na mediteran kakav je nekada bio... al eto, blizu je novog, prakticno 15 km od njivica) 5 je molunat i stene

na kojima sam zaspala, 6 i 7 perast a 8 i 9 drobni pijesak, rambova solarna jedrilica snimljena sa rosa, catovica mlini i ja u blizini dobrih voda, kod merdara, na putu od lustice beja do mirista 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

10a8e3b7de92ab51f8.jpg

 

59cd867d06def5bc0.jpg

 

molunat.jpg

 

 

perast-3.jpg

 

perast.jpg

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, maheem said:

Bez čamca si sirotinja. Ima tu blizu jos bar dva bisera al samo sa čamcem. I ovo je cao zdravo jer je izgradnja hotela iznad pri kraju

 

Da, da, zabetoniraće i to.

Link to comment
5 hours ago, nezvanova said:

. pa tako, smijesano sa molunatom, konavlima i pasjacom, letovanje moz' i u tim krajevima da bude super

 

 

Moze al ako imas vremeplov. Sad je tu granica koja pravi dnevni izlet sa Njivica (pre podne) na Molunat (popodne) i Konavle (pastrmka za večeru) nemogućom misijom u sezoni. U maju sam 2 sata prelazio granicu u jednom smeru. A nekad smo iz zajebancije išli u Dubrovnik na sladoled...

Link to comment

mi za molunat i pasjacu isli preko rta kobile, postoji granicni prelaz i tamo i 15, 16 i 17 jula nije bilo NIKOGA ali bukvalno, crnogorci nas pustali i bez pecata, hrvati lupali ali nas upozorili da je na pasjaci pao neki kamen nekoj devojci na nogu i da idemo jos nekih desetak kilometara prema cavtatu, jer kao, ima jos neka dobra plaza... nije mi jasno kako svi idu na debeli brijeg, kako ne znaju za ovaj prelaz (ja cula od morgane da radi u to vreme kada smo mi bili :wub:). nisam sigurna da radi preko cele godine, ali u sezoni radi, od maja do oktobra cini mi se.... 

jos malo skakajucih slicica, jedna u perastu sa drcnom programerkom koja nije htela da radi sto i drugi, a ovaj synchronicity sa pasjace je sa mojom najboljom drugaricom, vise od 40 godina, pa su nam i pokreti postali skroz ujednaceni. (nisamo nista planirale, samo smo overavale stene, nismo ni znale da nas drugarica sa obale fotka)

programerka.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...