Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

2 hours ago, Ras said:

Za mts korisnike imaš roming dodatke sa neograničenim pristupom internetu.

Ne znam kako je sa drugim operaterima.

10 dana 999 din, dolazni, odlazni ka mts

i internet

Link to comment
10 hours ago, pacey defender said:

Šta su najbolje opcije za privremeni 10dana internet u CG? Ne treba mi mnogo neta, samo da se nađe. 

 

Ako ćeš da kupuješ lokalnu kartu 3 evra ti je 15 dana u mtelu.

Link to comment

Da li taj surlas izjede palmu iznutra? Pricao nam je gazda u Grckoj, na Sitoniji, da je tamo neka ~bubasvaba napala palme (tj. jednu konkretnu vrstu), pojede ih iznutra, od gore na dole.

Link to comment

Da. I onda joj se, jadnoj, samo opuste grane, posivi, i to je to. Čitav proces, gledajući spolja, ide veoma brzo.

Edited by Anonymous
Link to comment

Magistrala je na nekim mestima bas nebezbedna. Ima neki improvizovani silazak na Kamenovo. Zapravo je izlazak sa plaze u traku ka Baru ali ljudi prave sktenje desno pod ostrim uglom. - tu sam naucio da smanjim na 20. Pesacki prelazi su iza krivina, neki bez plavog znaka za prelaz. 1 mentol mi je trubio sto sam stao na prelazu u Rafailovicima, koji deluje kao avantura za samoubice. Stop znakovi na ulasku u magistralu su retkost valjda jer se podrazumeva ko ima prednost. Stvarno treba na ovome da se poradi, a prilicno je jednostavno.

 

Javicu se  sa ostalim utiscima.

Link to comment
2 minutes ago, pacey defender said:

Magistrala je na nekim mestima bas nebezbedna. Ima neki improvizovani silazak na Kamenovo. Zapravo je izlazak sa plaze u traku ka Baru ali ljudi prave sktenje desno pod ostrim uglom. - tu sam naucio da smanjim na 20. Pesacki prelazi su iza krivina, neki bez plavog znaka za prelaz. 1 mentol mi je trubio sto sam stao na prelazu u Rafailovicima, koji deluje kao avantura za samoubice. Stop znakovi na ulasku u magistralu su retkost valjda jer se podrazumeva ko ima prednost. Stvarno treba na ovome da se poradi, a prilicno je jednostavno.

 

Javicu se  sa ostalim utiscima.

i turisti leti donose "radost" na putevima..

Link to comment

IMG_20190703_180314.jpg.87be3a8819b08b93a86f450689437c07.jpg

 

To je onaj Roganović što su ga zatukli u Figlmileru u Beču. Dobar čovek bio, bog da mu dušu prosti. :D

 

Naručila malobrojna preživela familija, pa ti prefarbaj ovo ako imaš muda. Verovatno su i kamere postavili nedge.

Link to comment
17 hours ago, Anonymous said:

IMG_20190703_180314.jpg.87be3a8819b08b93a86f450689437c07.jpg

 

To je onaj Roganović što su ga zatukli u Figlmileru u Beču. Dobar čovek bio, bog da mu dušu prosti. :D

 

Naručila malobrojna preživela familija, pa ti prefarbaj ovo ako imaš muda. Verovatno su i kamere postavili nedge.

 gdje je bre ovo?

 

Link to comment
18 hours ago, ObiW said:

Probaj da preteknes domaceg. Javi sta je bilo. 

 

 

zju a o njihovom ,,zabijanju u guzicu,, i na pola metra od mene da ne pricam...

 

magistralu leti treba dici u vazduh.celom duzinom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...