Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Ne znam šta je za vas "čista voda". Za mene taj pojam uključuje i nepostojanje morske trave koja pluta po površini, a to sam taj jedini put kad je brodica pristala primetio - i to letnji dan u podne. To se obično zapati u zalivu tek u popodnevnim satima.A do ove možeš pješke? Lolo jedna...
do ove svakako mogu barkom za relativno kratko vrijeme, ili gliserom bubregoubicom, dok mi za put ka drugom dijelu lustice (autom) ili budvi treba vise vremenatako da pješke bas i nije mjerilovoda je na dobrecu itekako cista. sad, za travuljinu ne znam, nisam je srela, al nije iskljuceno da su struje takve da je tamo ima prije no u zalivu. to ce najgori prije znati.sto se tice revijalnog programa na plazi, njega svakako nema, samo sto ne treba ni da ga bude, ako se ja pitam. rose su zabavnije. o oblatnom da i ne pricam, taj nivo fensosti je van mog opazajnog spektra.a jest se gazda uvalio u vec razradjenu uvalu. vise nema njemica, pa da ne zjapi praznaod tih divljih plaza nije losa crvena glavica iza svetog stefana, mada je mozda i malo previse divlja. na njoj sam vidjela sveta marovica, to je isto plus. e, tamo stvarno ima morske trave kolko oces :Dedit: anonimuse, sanse nema da dom bude renoviran prije proljecakreteni nisu u stanju da naprave zicaru da prenesu materijal do gore Edited by morgana
Link to comment
od tih divljih plaza nije losa crvena glavica iza svetog stefana, mada je mozda i malo previse divlja. na njoj sam vidjela sveta marovica, to je isto plus. e, tamo stvarno ima morske trave kolko oces :D
mene su rekli u onaj turisticki camac, koji vozi iz petrovac za sv stefan, da je ta plaza nudisticka.0.jpg
Link to comment

dioovo gdje sam ja bila je nenudisticka plaza, zene u do grla zakopcanim bikinijima, i sveto marovic u kupacim gacama i 3 tjelohranitelja (mila nikad nisam vidjela uzivo, iz blizine :( )i neki restorancicevo kaze gugl da je to kompleks od 7 plaza

Edited by morgana
Link to comment

ima jedan kamenjar gde su nudisti kao. ma ja tim sto voze camce nista ne verujemu dobrim vodama te vodi u zalijev dupina, a nidje dupina nijesam vido!

Edited by sherman
Link to comment
edit: anonimuse, sanse nema da dom bude renoviran prije proljecakreteni nisu u stanju da naprave zicaru da prenesu materijal do gore
Još gore, šanse su da dom neće biti renoviran nikad, idioti su skinuli neki deo koji je štitio krov, a krov nisu zamenili, prvi jači vetar će ga oduvati. Nisu ni svesni kakvo će im vreme biti za dvadeset dana. Kaže Dušan: 'Bio je nekad dom Za Vratlom'.Inače, kad se pojavi morska trava to je razlog za slavlje, znak da je voda čista.
Link to comment
Inače, kad se pojavi morska trava to je razlog za slavlje, znak da je voda čista.
Brate, ta travuljina se oduvek pojavljivala u rano popodne u Igalu i Herceg Novom. Nemoj da te matorci lažu da je to zato što je voda čista. Neizbežna je kao smrt, može jedino da malo zadocni ako je udario pljusak ujutro/rano pre podne.
Link to comment

Nije baš toliko neizbežna, pojavljivala mi se, u proseku, svaki treći dan za ovih mesec dana, a na Dobreču samo jednom. Baš da je vidim da se pojavi kad peskiraju brodove u Bijeloj.Mnogo gore je kad stignu govna, konzerve, kese i plastične flaše.

Edited by Anonymous
Link to comment
pa dje pobjegnes od morske trave? :D
Pa na Karibe, gde drugo. :DOzbiljno, ja mislim da se u samom zalivu okupao dva puta u poslednjih desetak godina. Barka pa Žanjic, i to na sam kraj kod onog restorana gde su nekad bile stene... bem li ga dal je Pirat, dal Gusar ne sećam se, ali pisala si nedavno o njemu. Jeste beton, ima i tamo trave, ali je makar pogled lepši a i gužva (zbog veličine betona) manja. Padne i poneki toples, ponekad. Meni dosta.
ni ja je ne volim
Eh, dok nisam dovoljno odrastao da mogu letujem neđe drugo, mislio sam da more i morska trava idu zajedno kao pasulj i rebarci/ćevapi i beli luk/Srbija i Crna Gora.
Link to comment
Pa na Karibe, gde drugo. :DOzbiljno, ja mislim da se u samom zalivu okupao dva puta u poslednjih desetak godina. Barka pa Žanjic, i to na sam kraj kod onog restorana gde su nekad bile stene... bem li ga dal je Pirat, dal Gusar ne sećam se, ali pisala si nedavno o njemu. Jeste beton, ima i tamo trave, ali je makar pogled lepši a i gužva (zbog veličine betona) manja. Padne i poneki toples, ponekad. Meni dosta. Eh, dok nisam dovoljno odrastao da mogu letujem neđe drugo, mislio sam da more i morska trava idu zajedno kao pasulj i rebarci/ćevapi i beli luk/Srbija i Crna Gora.
mozda zato sto ćevapi idu uz crni luk?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...