Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Zoran Banićević... Godinama sam bio zakupac plaže na Žanjicama...sinovima Stevanom i Vukom
haha, sjajnozoran je odličan lik. kampovo sam na žanjicama 2 godine zaredom posle bombardovanja, pa sam mu pomagao i radio sitne poslove na plažibrod im se zove stevuzo, po njegovom i imenima sinova
Link to comment

Blic:Sveti Stefan među 10 najglamuroznijih mesta M. Š. | 13. 09. 2010. - 00:02h | Komentara: 0 Najpoznatiji turistički vodič na svetu „Lonli planet“, svrstao je Sveti Stefan u top 10 najglamuroznijih destinacija sveta, prenosi BBC. U Sveti Stefan uloženo 46 miliona evraPored Svetog Stefana, na listi se nalaze i Ibica, Azurna obala, Sent Bart na Karibima, Vakaja na Fidžiju, „Golden aj rizort“ na Jamajci, Saut bič u Majamiju, Gštad u Švajcarskoj i Hemptoni i Telurid u SAD. Predrag Nenezić, ministar turizma Crne Gore, ne krije zadovoljstvo zbog ovakvog ranga i ističe da je ovo tek početak. - Znali smo da će se Sveti Stefan izboriti za mesto u svetskom turizmu kakvo je imao pre 20-30 godina, ali smo ovakvu vest očekivali tek sledeće godine. U Sveti Stefan do sada je uloženo 46 miliona evra i od nekadašnjih 240 kreveta, sada raspolaže sa 50 soba iza kojih stoji „aman“ kvalitet, koji je i ove godine izabran za brend broj jedan u svetu - kaže Nenezić. A kada se to zna, onda, kaže, nije ni čudo što su ovog leta na Svetom Stefanu letovale četiri porodice koje se nalaze na „Forbsovoj listi“ sto najbogatijih na svetu, mnogi ozbiljni biznismeni, ali i vrhunski sportisti kao što su Ronaldinjo, Dida, Serđino i drugi. Međutim, to ne znači da je boravak na Svetom Stefanu privilegija isključivo bogatih. - Javnosti su dostupne dve plaže, deo Miločera, četiri restorana na plaži i čitav kompleks, dok je samo Kraljičina plaža u potpunosti plaža zatvorenog tipa. Svrstavanje ovog ostrva na listu najglamuroznijih mesta na svetu tek je početak i očekujem da će dobar glas o njemu sledeće godine tek eksplodirati - kaže Nenezić i dodaje da će u narednom periodu u ovo ostrvo biti uloženo još mnogo novca jer uskoro počinje gradnja novog hotela „Kraljičina plaža“, koji treba da bude završen za dve godine. Ukupna investicija na Svetom Stefanu iznosiće 100 miliona evra.

Link to comment
Najpoznatiji turistički vodič na svetu „Lonli planet“, svrstao je Sveti Stefan u top 10 najglamuroznijih destinacija sveta, prenosi BBC.
Kako sad to, zar nije Tivat "najpoželjnija destinacija na Mediteranu"?edit: jadni građevinci su se, bojim se, zaglavili sa renoviranjem planinarskog doma na Orjenu ('za Vratlom'), rok je tri meseca i uskoro ističe, a ni krov još nisu podigli, ukoliko ne požure posao će se prebaciti u sledeću godinu. Odraće ih Nemci od penala.Mada mi se sviđa ova njihova naprava:dsc0090zf.jpg Edited by Anonymous
Link to comment

rai ove nedjelje radi reportazu o dobrecu za emisiju lineablumislim da je dogovor isao preko nacionalne turisticke agencijenista glamurozno, doduse, ali korisnolineablu i inace ima slicne reportaze, bas volim da je gledam

Edited by morgana
Link to comment

jel se vi zajebavate ili vam se toliko taj dobrec (Dobreč?) sviđa? Šta je tačno tamo toliko izuzetno? Za onih 5 minuta koliko sam tamo proveo na utovaru/istovaru putnika zaključio sam da bih se smorio kao zmaj da me neko natera da tamo provedem više od sat vremena.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...