Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

I stand corrected - potez njeguši - kotor je ipak za red veličine bolji. Kakav adrenalin! Još se tresem

 

I jeste adrenalin, kakav sam spektaklaran sudar video tamo prošle godine.

Link to comment

 i jedan vrabac je doživeo frakturu levog krila, doduše svojom krivicom, ja sam kočio, a i išao sam putem sa prvenstvom prolaza

višak informacija, grubijanu...

Edited by boshoku
Link to comment

stigo dps i doneo napredak. forte rose na rosama kupila vesna medenica, predsjednica vrhovnog suda. u pojasu morskog dobra je  podigla tvrdu gradnju (sto je protiv zakona) i zabranila prolaz i ulaz na plazu (takodje nezakonito). dakako, preko posilnog na cije se ime posao vodi.
100 metara dalje, u adriatiku, komunalna policija zaplijenila 10 lezaljki jer 'predstavljaju nelegalno postavljene privremene objekte na javnoj povrsini'. ne znam gdje su bili svih ovih godina, lezaljke su tu valjda vec 20.

jebo im pas mater.

Link to comment

Meni je šampionska gradnja 'privremenog objekta' na Verigama, a tamo bageri divljaju, sprema se staklo i beton.

 

Ovo povodom forte rose je zločin, srećom sam ih oduvek mrzeo, pa mi ova informacija ne pada preterano teško.

Link to comment

Da li i dalje važi da na izlasku iz CG moraš imati potvrdu o plaćenoj boravišnoj taksi, inače...

 

Da li je ta praksa ukinuta? (na netu ne mogu da iskopam svežu i verodostojnu informaciju)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...