Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

"dobrota" je idealna za tonogu.

mir,tisina,room service,gusari,guslari..

+ dobrota™

 

e

jel ima tu negde nešto što se zove orahovac ili tako što?

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

naravno da je znacajno.

iz bizarnih razloga vladam materijom, vecina jadranskih naseobina jos ne preradjuje otpadne vode, vazi i za cg i za hrvatsku.

sad krecu hrv ostrva da projektuju i grade to, manja mjesta na obali takodje, hn valjda sljedece godine pusta u rad fabriku, ulcinj i bar je jos nemaju, kao ni pula ni dio zadra.

 

to bi bio kanalizacioni baromet, a sto se orahovca koji je kums pomenuo tice, super je, samo sunce jako rano zalazi.

stoliv i prcanj su ok, ali tu su neka odmaralista u blizini.

Edited by morgana
Link to comment

spram orahovca je i dobar. ali da, u stolivu i prcanju ja bih potezala pistolj na posjetioce plaza. sve sto nije prazna plaza za mene je prepuna plaza. zato cekam septembar da i ja malo ljetujem.

Link to comment

samo da znas, nekidan je otvorena fabrika za preciscavanje otpadnih voda u kotoru :D

mashala.neka moja familija bila sa jos dve porodice u perastu.svi pogibose od crevnih infekcija, govna cure druto u more iz svake kuce.jedan od njih zavrsio u HN bolnici na infuziji

Link to comment

a ja bi da izjavim da je ibarska keva sa sve žarkovom, stepojevcem, crljanima i rudnikom. kakv crni mladenovac-topila-rudnik, batočina-kg-čačak. samo ibarskom ceo put.

 

navatali me kod kg sa 101 km/h, otpala mi felna(plastična doduše). i jedan vrabac je doživeo frakturu levog krila, doduše svojom krivicom, ja sam kočio, a i išao sam putem sa prvenstvom prolaza

:(

bilans ovih 580km

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...