Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

al si zato ispao veliki baja sto je najbitnije

:thumbsup:

ni najmanje. nisam pojma imao kakav je put. da sam znao, izvesno be bih stresirao svoju zenu. odvec mi je draga.
Link to comment

ni najmanje. nisam pojma imao kakav je put. da sam znao, izvesno be bih stresirao svoju zenu. odvec mi je draga.

to su samo uski i krivudavi putevi mediteranski..

Link to comment

Moj entourage pokošen nekim virusom koji traje dan, dva. Samo sam ja zdrava, ali to je zato što sam ja evoluirala za života na ove uslove. Ova gradska deca odmah groznica i povraćanje. 

 

A danas je trebalo čamcem da se ide na Pontu Vesla, jednu od mojih omiljenih uvalica. :-/

Link to comment

U kakvom su stanju Vesla sada?

 

Svraćao sam tamo 2013, a sada na Google Earth (snimak iz 2014) vidim da se svašta gradilo u okolini, da je prokrčena makija skroz do stena svuda oko kampa... Bojim se da i to parčence obale nije upropašteno.

Link to comment

Ne bih ti ja kampovala na Luštici, nema šanse. Previše se ja plašim zmija da bih tu u toj divljni zanoćila. Ovi moji su krčili nešto pre dve godine na Mirištima, neku poluravan i složili neke paletice i razvukli šatore, ali ja sve to mogu da gledam samo sa brodice.

 

Elem, izgradilo se nešto kuća, ali je sama uvalica i dalje precarska. Obožavam taj deo mora. Ima stene, ima zelenu vodu.

Link to comment

poso mi se svrsio par nedelja pre planiranog, te imam malo vise vremena za teretanu i bleju.

 

mislio sam mozda zabosti do cg, stim sto samo okolina kotora, perast i risan (ili neko slicno selo slicnog karaktera) dolaze u obzir, znaci, samo gusarski ambijent i kuca na pljuvomet odmora (mislim da se na cg to kaze na pjenu odmora).

 

imate li kake preporuke? i kakvo je sad more tamo? kad sam to jednom bio, bilo je skroz dobro, mada sam cuo da ume da cveta i gadi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...