Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

A šta bi sa autoputom Ljig-Preljine, rok je bio avgust 2016 za završetak, da li je farbana krmača nešto izjavila na tu temu?

onomad su govorili o 20. i nekom avgustu

:unsure:

Link to comment

Tu je jebeni semafor već nekoliko meseci, a niko ništa ne radi na tom smrdljivom mostu. Izgubismo sat vremena u povratku.

Sad su bile dve policijske patrole umesto semafora, ali ne pomaže mnogo, opet sat vremena. Slično i između Prijepolja i Nove Varoši, isto semafor, samo za nijansu manja gužva.

 

Još mi budale krenuli preko Žabljaka i Pljevalja na Užice kao da izbegnemo Moraču i posle pentranje na Kopaonik preko Jošaničke banje, a dobismo cirka dva sata stajanja u mestu.

Link to comment

Može i Ibarskom pod uslovom da se u Čačak stigne noću, onda i onaj ringišpil nije strašan.

 

Na dalje Mokra Gora, Višegrad, Goražde, Foča, Trebinje. >_>

 

edit:

@KUMS

ti se vraćaš, neeema pomoći, radovi u Požegi su pre petlje za Valjevo. Jedino ako može iz Užica nekako direktno za Kosjerić pa da to izbegneš.

 

 

Btw. Čačak je za tu gužvu ništa.

Edited by Tribun_Populi
Link to comment

 imam ortaka koji vozi beograd obala za 6 sati, docim ja nikada nisam uspeo da se spustim ispod 11-12 sati a u najvecem broju slucajeva sam uspeo da se smorim na povratku nazad tu negde oko cacka i odem da kuntam na neki parking pored nekog jezera...

 

taj put je nesto najgore u cijeli svijet i vise ne postoji sila koja me moze naterati tamo da vozim, ni panameru da mi neko da a da moram da vozim ibarskom i dalje, ne bi je uzo.

Link to comment

tako sam i došao. s tim da od čačka idem na mrčajevce, dražić i kragujevac

 

jery ima neko skretanje pre čačka za taj deo?

A jbg, onda moraš da upadneš u požešku klopku, ona se izgleda nemere zaobići.

 

Tim putem (preko Gruže i KG) smo i mi sad, a nemaš gde drugde sem Čačka tj može od Požege preko Arilja i Guče ali izlazi u Kraljevo, daleko je i ne vredi, plus pitanje je kakav je put.

Link to comment

vozi onu nadrkanu oktaviju RS ili tako nekako, bolesnik, sece krivine i slicno. sreca da ne ide vise na more u CG inace smo uvek bili u fazonu da gledamo vesti da nije neko sleteo u moracu i slicno.

Link to comment

To je već ozbiljno ludilo.

 

KUMSe, kakvo je vreme ovih par dana bilo u Boki, hteli mi da se spustimo sa planina da osolimo pozadine ali odustali zbog kiše?

Link to comment

juče bilo oblačno i nešto kiše al je moglo da se kupa

i danas ima oblaka, al onih paperjastih bez opasnosti za kišu

 

po prognozi je kiša tek u petak al nešto delimično

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...