Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

3 minutes ago, beyoncé said:

jel može CG granica da se pređe samo sa srpskom ličnom kartom ili mora da se nosi i pasoš?

može samo sa ličnom kartom

Link to comment

Pre 4 dana bio kolima i prolazi se na LK...

Ako ides kolima videcer red slepera koji se ne mrdaju, lagano kreni u preticanje svih njih i doci ces na rampu...

Inace neverovatno koliko je kretenski "resen" taj prelaz....

Link to comment
17 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pre 4 dana bio kolima i prolazi se na LK...

Ako ides kolima videcer red slepera koji se ne mrdaju, lagano kreni u preticanje svih njih i doci ces na rampu...

Inace neverovatno koliko je kretenski "resen" taj prelaz....

Kretenski je resen sa srpske strane koja ga izgleda demonstrativno smatra privremenim, naravno na stetu sopstvenih gradjana prinudjenih da satima dzedze na suncu...

U svakom slucaju preporuka za bezanje na prelaz na Jabuci i nstavak putovanja preko Zabljaka sa sve Durmitorom: oni koji bi posto-poto na Podrogoricu mogu, cim predju most na Durdjevica Tari da skrenu ka Mojkovcu i dobrim putem uz kanjon Tare izadju na put ka Podgorici, vozeci mozda 30-ak km duze...

Link to comment
33 minutes ago, namenski said:

Kretenski je resen sa srpske strane koja ga izgleda demonstrativno smatra privremenim, naravno na stetu sopstvenih gradjana prinudjenih da satima dzedze na suncu...

U svakom slucaju preporuka za bezanje na prelaz na Jabuci i nstavak putovanja preko Zabljaka sa sve Durmitorom: oni koji bi posto-poto na Podrogoricu mogu, cim predju most na Durdjevica Tari da skrenu ka Mojkovcu i dobrim putem uz kanjon Tare izadju na put ka Podgorici, vozeci mozda 30-ak km duze...

Da to smo svi primetili u kolima, RS se ponasa u fazonu:

Sve je ovo privremeno, dozvace se oni pameti...

 

:frust:

Link to comment
14 hours ago, beyoncé said:

ide se vozom, ko zna kakva pravila važe za tu opciju

poneće se i pasoš za svaki slučaj onda

isto sve. može sa ličnom kartom

Link to comment

Goluzdravo od proslogodisnjeg pozara ali polako ze prozelenjava makija. A kad si dole na Veslu sta te briga za dalju okolinu. Ja sedim u svom selu gde je sve isto kao i pre 30 godina. Do Rosa sidjem samo da isplivam kera i popijem kafu kod Joska, a i tamo mi sve isto kao i uvek jer do Acove Fortice ni ne odem.

Edited by foto
Link to comment

Danas su i Kotor i Tivat bili pod saobracajnim kolapsom. Ja ne silazim sa mog brda dok bude bilo icega u frizideru. 

Lustica-Kotor-Tivat-Lustica 4 sata u kolima. Nisam imao bensedin u kolima a veoma bi mi koristio. Gde ide sav onaj narod ja ne znam. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...