Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

Turska 2010 - Kladionica

Ko osvaja?  

53 members have voted

1. 1. Novi sampion i titula?

• SAD
    • Španija
    • Grčka
    • Brazil
    • Turska
    • Srbija
    • Argentina
      0
    • Francuska
      0
    • Slovenija
      0
    • Litvanija
    • Rusija
      0
    • Hrvatska
    • Neko trinaesti
      0

Recommended Posts

Feindouno

Kanada je odrala Francuze dva puta na pripremama. Ne bih ni te Grke dirao a Spanija moze.

Timmy

Jbga, kadno videh, vec odigrao na 500 din.Ma nema veze, ionako sam jutro skontao da mi je tiket sa Atletikom (1-1&2+I) i hendikepima na USA i Arg prosao, jer sam na listicu umesto USA pogresno napisao da je H na Brazil. I niotkuda prodje kvota 17 i dobih 1700din :D Ovo mi se prvi put desilo, da shvatim da je nedobitni tiket ipak dobitni i moram priznati da je lep osecaj

Feindouno

Navijaj sad za Bereu i protiv Anthonya.Mocni Penney je dao 19 poena u drugom poluvremenu, lagani over... ako nekim cudom udju u cetvrtfinale (sto povlaci utakmice za plasman) mogao bi da bude prvi strijelac.

Teixeira
Navijaj sad za Bereu i protiv Anthonya.
ja odigrao puerto rico kraj i shpance poluvreme, ajd da vidimo shta ce biti.

Feindouno

Barea se igra Teodosica, ne znam da li je jednom sutnuo konj ali je zato razigrao sve :)

Timmy

Kolko dadose do poluvremena?

Feindouno

Joel 2, JJ sredinom trece samo 4.

Teixeira
Barea se igra Teodosica, ne znam da li je jednom sutnuo konj ali je zato razigrao sve :)
igra majstorski uglavnom, nema shta.

Feindouno

Reci koji bi majstor bio da ubaci 12 u cetvrtoj.edit:Mislim da plejmejkerima koji mase bacanja treba lupati samare. Po jedan za svako promaseno.

Edited by Feindouno

Teixeira

jbg, chak i bacanja ovde...

Feindouno

Prosao i meni singl -5.5Nisam htio da ti spominjem i kao sto vidis mnogo bolje ide kad ne pricamo o kladjenju ;)JJ me srusio za 3 soma, opet jedna ali nema veze.

Teixeira

jbt, ova kanada bi imala laganih 3-0 da ima nasha :lol:

Timmy

Jel se slazete da je hendikep od 6.5 na nas poklon? Razmisljam da singliram na krupno..

NikolaBG

Nije da nešto puno pratim basket ali Sportingbet je izašao sa totalom na Perovića od 16.5 što mislim da je previše jer se vraća Krstića i verovatno će da ima manju minutažu a i igra protiv Marića. Trenutno su spustili na 14.5. Fonbet je izašao sa totalom 10 što je značajna razlika...Durant na Sportingu 15.5 na Nordicu 21.5 ..Ako bude imao ok minutažu trebalo bi preko ovih 15.5

Timmy

Kosta ce imati dosta manju minutazu, pa mislim da je manje 0d 14.5 lepa ponuda za njega..I dajte mi molim vas misljenje za nas hendikep. Razmisljam da ulozim sve sto sam ovih dana zaradio, al me nesto koci da to ne radimedit: a ako imas toliku razliku na Duranta, igraj na jednoj kladionici vise od 16, a na drugoj manje od 22. Pa ti u jednoj sigurno ulazi imas mali minus, a ako bude od 16 do 22 ima da pevas.

Edited by Timmy

Sign in to follow this  

• Create New...