Jump to content

Turska 2010 - Kladionica

Ko osvaja?  

53 members have voted

1. 1. Novi sampion i titula?

• SAD
    • Španija
    • Grčka
    • Brazil
    • Turska
    • Srbija
    • Argentina
      0
    • Francuska
      0
    • Slovenija
      0
    • Litvanija
    • Rusija
      0
    • Hrvatska
    • Neko trinaesti
      0

Recommended Posts

Slazem se, a i Angola uopste nije naivan tim. Mislim da su vec nekih 15 godina prvaci Afrike, na proslom SP su razbili Novi Zeland, izgubili protiv Nemacke nakon 3 produzetka a protiv Spanije samo sa 10 razlike. Ja sam igrao hendikep +17.

• Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

106

• Timmy

48

• Mauci

30

• ΟΛΥ

21

Top Posters In This Topic

Töölönlahti

^^Ne tripaš, meni smrdi na neki 64-54 rezultat, teško da će ovi naši nabiti 85, ali neće ni primiti više od 60 valjda, 'bem li ga.

Edited by Oxymoron

Brazil je bez Nenea i Splitera razvalio tu Angolu, ostale utakmice nisam pratio.Ne bih ja to dirao.... igracu velike hendikepe sutra.Vec danas sam uplatio Slo-20 + SAD-22.5 + Bra-21.5Turska bi takodje morala da razbije Drogbu i drugare.

Brazil bez Nena odradio cjele pripreme, koliko znam nije ni poveden u tursku
Izvlacis bezveze iz kotneksta. Nekompletan Brazil ih je dobio, to nema nikakve veze sa cinjenicom da je Brazil i u ostalim mecevima bio nekompletan.

Cro UNDER 76.5ogromnih problema na playu, Ukić je nedovoljno oporavljen i rekao je da još uvijek ima problema sa bržim promjenama kretanja,ne vidim zasto bi ga forsirao an ovako nebitnoj utakmici jer se pobjednik zna... Planinić je skroz nespreman i bolje da ga nije vodio..znači ostaju tri igrača koja mogu pokrit playa..Kus(ocaj), Pop i Stipčević(mlad solidan, ali neiskusan)...moglo bi tu biti jako puno izgubljenih lopti.jak ulog , bas kao i Angola under 69.0 expekt

U Mocartu je Srbija -14.5 samo, plej of d dej.Jos sam odigrao Liban 3.40, Kanada je go kurac i ovi su ih vec dobili u prijateljskoj.

Kojih? Dalemberta, Nasha i jos nekog? :lol: Anthony, Kendall, Anderson, Famutimi, Shepherd i Bell su igrali. Jedini iole bitan izostanak je Rautins.Ne igram samo zbog te utakmice nego zato sto mislim da su podjednake ekipe pa kvota nije realna.

• Create New...