Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

Turska 2010 - Kladionica

Ko osvaja?  

53 members have voted

1. 1. Novi sampion i titula?

• SAD
    • Španija
    • Grčka
    • Brazil
    • Turska
    • Srbija
    • Argentina
      0
    • Francuska
      0
    • Slovenija
      0
    • Litvanija
    • Rusija
      0
    • Hrvatska
    • Neko trinaesti
      0

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо
Bogami, i kvota da ce Brazil biti prvi u grupi mi deluje solidno.
nema sanse. nene i spliter ce odigrati prvu utakmicu nedelju dana pre pocetka svetskog prvenstva.ali jesu veoma jaki Edited by kojot

Teixeira
@ Teixeira, odakle su ti te kvote za polufinala?
mocni meridian. shta ti mislish, da je to neka neozbiljna kladionica? :D

Feindouno

:(Mislio sam da ima na netu...

Teixeira
:(Mislio sam da ima na netu...
moj dark horse (puerto rico) posle brazila upropastio i kinu 16 razlike, iako su kinezi ubacili 13-24 za trojku.

Feindouno

Pricaj mi o tome.Hendikep je bio samo -7.5 cool.gif

Teixeira
Pricaj mi o tome.Hendikep je bio samo -7.5 cool.gif
pazi, ukrshtaju se sa onom najdebilnijom grupom u kojoj ce shpanija imati nekih +120 kosh razliku iz pet utakmica... a kvota 30 da idu u polufinale :D mislim da vredi probati. josh da je tvoj kretenski haslem lepo uzeo da igra umesto shto ga hapse... :D

Feindouno
Bogami, i kvota da ce Brazil biti prvi u grupi mi deluje solidno.
Odgledao ih sad protiv Argentine koja je igrala sa 8 igraca. Odbrana ne postoji, Delfino dao 6 trojki, pod kosem ocaj zivi kad izadje Varejao. Bice bolje naravno kad se vrate Nene i Splitter ali je pitanje u kakvom ce stanju oni biti.edit:Barbosa najgori igrac u obe ekipe, ocajan je lik. Edited by Feindouno

Кристофер Лумумбо
Odgledao ih sad protiv Argentine koja je igrala sa 8 igraca. Odbrana ne postoji, Delfino dao 6 trojki, pod kosem ocaj zivi kad izadje Varejao. Bice bolje naravno kad se vrate Nene i Splitter ali je pitanje u kakvom ce stanju oni biti.edit:Barbosa najgori igrac u obe ekipe, ocajan je lik.
uh, ja mislim da ce barbosa da igra odlicno. on je previse brz cak i za nba nivo. za ovo boldovano se slazem ali oni su igrali bez startnog i rezervnog centra. ne moze gore od toga. plus imaju par dobrih igraca sa strane.zaista ne znam kako zaustaviti tako pokretljive igrace ispod kosa kao sto su spliter i varejao. moja prognoza je da ce, ako se dobro skockaju, biti drugi u grupi.zamalo da zaboravim marcela huertasa.jbt, gledam ove grupe i razmisljam koliko je kosarka napredovala svuda. Edited by kojot

Feindouno

U ovom danasnjem timu imaju 4 igraca, Machada, Huertasa, Barbosu i Varejaoa + ova dvojica. Ostalo sve je ispod prosjeka... kad tome dodas losu partiju Barbose ili bilo koga od "nosilaca" nece imati bas mnogo sansi protiv ozbiljnih ekipa.Danas ih je debeli Roman Gonzales razbijao kad je Varejao bio na klupi :isuse: Barbosa jeste brz ali brzo i gubi lopte, srlja previse... + je danas samo igrao 1 na 1, nista razigravanje, samo ulazi 1 na 3 i sl. Argentina sa druge strane ima mnogo bolju klupu, danas su igrali sa osmoricom samo, bez Oberta, Nocionija, Cantera i jos par rezervista.

Teixeira

ayuso i dalmau napustili ekipu, toliko o mom dark horseu...

Feindouno

Ayuso je valjda i bio pozvan samo zbog povrede Arroya.

Feindouno

Sad su vec stvari malo drugacije... 4.5 na Spaniju, 1.6 na Unibetu da osvajaju medalju.Will Hill ima zanimljivu ponudu:http://sports.williamhill.com/bet/en-gb/betting/e/1371331/Men-s-World-Championship-2010---Stage-of-Elimination.html

Zoidberg

Sad gledam i ostale kvote. Ispade da smo treći favorit za osvajanje turnira (zajedno sa Grcima). Odmah iza USAe i Španije. :/Nekako mi se čini da je bolje biti underdog kao na prethodnom prvenstvu Evrope.

Teixeira
Sad su vec stvari malo drugacije... 4.5 na Spaniju, 1.6 na Unibetu da osvajaju medalju.Will Hill ima zanimljivu ponudu:http://sports.williamhill.com/bet/en-gb/betting/e/1371331/Men-s-World-Championship-2010---Stage-of-Elimination.html
izashao je u meridianu ful specijal. svidja mi se slovenija druga u grupi, 2.5 je ako sam dobro zapamtio. precenjen je brazil prilichno, na njih je tu 2.25.

tom

Mene privlaci sutra Srbija ispod 84.5 stanjames. Podsjecam bez ove dviojice smo Kanadi dali svega 58 i odigrali ubjedljivo najlosije na pripremama, logicno. Naravno da je Angola gora od Kanadjana, preciznije velika mi je nepoznanica, vidim da im je brazil dao 90ku , ali mi smo stvarno hendikepirani, a margina je poprilicno visoka.Ili mozda tripam, misljenja?

Sign in to follow this  

• Create New...