Jump to content

Turska 2010 - Kladionica

Ko osvaja?  

53 members have voted

1. 1. Novi sampion i titula?

• SAD
    • Španija
    • Grčka
    • Brazil
    • Turska
    • Srbija
    • Argentina
      0
    • Francuska
      0
    • Slovenija
      0
    • Litvanija
    • Rusija
      0
    • Hrvatska
    • Neko trinaesti
      0

Recommended Posts

Meni zanimljiva ponuda:Who Will Win FIBA World Championships 2010?USA 1.575The Field 2.480Dakle, 2.48 da Usa ne osvaja. Ukoliko tako ne mislite moze se naci i 1.7 na njih.Mislim da ce sampioni biti oni ili Spanci, najveca kvota koju sam nasao na Spaniju je 6.5 i to cu odigrati (1.8 da uzimaju medalju je zicer ukoliko ne postoji mogucnost da igraju sa Amerikom prije polufinala).Pobjednici grupa:untitled2_6.jpgUtakmice 1. kola:untitled_17.jpg

• 2 weeks later...
  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

106

• Timmy

48

• Mauci

30

• ΟΛΥ

21

Top Posters In This Topic

Zveknuću jedan tiket na pobednike grupaSrbija 2,25Grčka 2,50Španija 1,33USA 1,15finih 8,6 kvota
6.77 na bet365. :( Odigrao sam samo na Grke, 2.2.
Argentina je dosta tanka u prijateljskima.
ne znam, nisam gledao. ali ako cemo po prijateljskim za sada gledati, grci su ludachki dobri... shta su uradili rusima i hrvatima (dobro, i nemcima) nije bilo prijatno.
To je tacno.Kakav je kostur, na koga idu u cetvrtfinalu?
Иде прво 1/8 финале.Уз претпоставку да буду први у групи, а ја баш нисам сигуран пошто је домаћин Турска са њима, али ако буду први иду вероватно на Канаду или Нови Зеланд.Ако то прођу у фртаљу иду на победника Словенија/Хрватска-Аустралија/Немачка. Ово су све претпоставке али по неком квалитету и до сада виђеном тако некако би ишло.

Slobodno me nazovite budalom, ali mislim da cu igrati na srbsku reprezentaciju :s_c: Kapiram da ce biti fine kvote na ulazak u polufinale, ulazak u finale i titulu.. I da, jesu se pojavile kvote u nekim zemaljskim kladionicima? Ili kvote za ove igre koje sam naveo u stranim i virtuelnim kladionicima?

• Create New...