Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

Turska 2010 - Kladionica

Ko osvaja?  

53 members have voted

1. 1. Novi sampion i titula?

• SAD
    • Španija
    • Grčka
    • Brazil
    • Turska
    • Srbija
    • Argentina
      0
    • Francuska
      0
    • Slovenija
      0
    • Litvanija
    • Rusija
      0
    • Hrvatska
    • Neko trinaesti
      0

Recommended Posts

Feindouno

Meni zanimljiva ponuda:Who Will Win FIBA World Championships 2010?USA 1.575The Field 2.480Dakle, 2.48 da Usa ne osvaja. Ukoliko tako ne mislite moze se naci i 1.7 na njih.Mislim da ce sampioni biti oni ili Spanci, najveca kvota koju sam nasao na Spaniju je 6.5 i to cu odigrati (1.8 da uzimaju medalju je zicer ukoliko ne postoji mogucnost da igraju sa Amerikom prije polufinala).Pobjednici grupa:untitled2_6.jpgUtakmice 1. kola:untitled_17.jpg

Jose Raul Capablanca

Zveknuću jedan tiket na pobednike grupaSrbija 2,25Grčka 2,50Španija 1,33USA 1,15finih 8,6 kvota

Fins fleet
Zveknuću jedan tiket na pobednike grupaSrbija 2,25Grčka 2,50Španija 1,33USA 1,15finih 8,6 kvota
6.77 na bet365. :( Odigrao sam samo na Grke, 2.2.

Teixeira
Srbija 2,25
pre argentine? inache, nije mozda loshe da grci idu u polufinale, kvota je 4.5.

Feindouno

Argentina je dosta tanka u prijateljskima.

Teixeira
Argentina je dosta tanka u prijateljskima.
ne znam, nisam gledao. ali ako cemo po prijateljskim za sada gledati, grci su ludachki dobri... shta su uradili rusima i hrvatima (dobro, i nemcima) nije bilo prijatno.

Feindouno

To je tacno.Kakav je kostur, na koga idu u cetvrtfinalu?

Кристофер Лумумбо

tu sad ima milion kombinacija

No7
To je tacno.Kakav je kostur, na koga idu u cetvrtfinalu?
Иде прво 1/8 финале.Уз претпоставку да буду први у групи, а ја баш нисам сигуран пошто је домаћин Турска са њима, али ако буду први иду вероватно на Канаду или Нови Зеланд.Ако то прођу у фртаљу иду на победника Словенија/Хрватска-Аустралија/Немачка. Ово су све претпоставке али по неком квалитету и до сада виђеном тако некако би ишло.

Feindouno

To mi reci.U tom slucaju moze da se proba ovo sto je Teixeira predlozio.Igraju li Amerikanci neke prijateljske?

Feindouno

Imate oko 24h da me odgovorite od stavljanja para na Spance :mellow:

Have_Fun

Nemooooooj, ne na Spanceeee. Nemooooj! Vidi kako su im ruzni dresovi!je l` dobro?

Timmy

Slobodno me nazovite budalom, ali mislim da cu igrati na srbsku reprezentaciju :s_c: Kapiram da ce biti fine kvote na ulazak u polufinale, ulazak u finale i titulu.. I da, jesu se pojavile kvote u nekim zemaljskim kladionicima? Ili kvote za ove igre koje sam naveo u stranim i virtuelnim kladionicima?

Feindouno

Sad vise nema sumnje, Spanija it iz.@ Teixeira, odakle su ti te kvote za polufinala?

Joe D

Bogami, i kvota da ce Brazil biti prvi u grupi mi deluje solidno.

Sign in to follow this  

• Create New...