Jump to content
Sign in to follow this  
Кристофер Лумумбо

Svetsko prvenstvo u kosarci

Recommended Posts

johnnioza

dobro, de, ovo je zaključak na osnovu 10-15 minuta protiv oslabljene litvanije :) ali činjenica je da španci i dalje imaju dobrog nba centra startera i još tri odlična evropska igrača na pozicijama 4 i 5.

Кристофер Лумумбо

jel ponovo sutra u 17:00 ili kasnije?

Fins fleet

Pola 8.

Feindouno

S kim sutra?Spanci uzimaju lagano, ne budite smijesni.

Jozef K.

A, USA?

Teixeira
grci razvalili rusiju 40 razlike
grci inache izgledaju uzasno jako u ove dve utakmice sa nemcima i rusima. nema nosonje da im smeta, odlichno slozen tim stvarno sa dobrim trenerom. a shto se tiche amerike na prvenstvu nadam se da ce biti onog presing barem 35 minuta po utakmici i da ce time potpuno upropastiti organizaciju napada ostalim timova. imaju igracha za to u svakom sluchaju, a i struchni shtab kiji iza sebe ima neko fiba iskustvo.

Feindouno
A, USA?
Previse mladi i tanki pod kosem, sa naglaskom na ovo drugo. Mislim Dzaval MekGi, giv mi a brejk

teacher
grci inache izgledaju uzasno jako u ove dve utakmice sa nemcima i rusima. nema nosonje da im smeta, odlichno slozen tim stvarno sa dobrim trenerom. a shto se tiche amerike na prvenstvu nadam se da ce biti onog presing barem 35 minuta po utakmici i da ce time potpuno upropastiti organizaciju napada ostalim timova. imaju igracha za to u svakom sluchaju, a i struchni shtab kiji iza sebe ima neko fiba iskustvo.
Dantoni je odustao zbog nekakve bolesti.

Fins fleet
Pola 8.
vidim na kosarka.rs pise da je ipak u 20:30.@feindounoSa Turcima.

Mauci
vidim na kosarka.rs pise da je ipak u 20:30.@feindounoSa Turcima.
Po njihovom, turskom, vremenu. Po nasem u 19.30.

Fins fleet
Po njihovom, turskom, vremenu. Po nasem u 19.30.
Znaci, napisali su vreme za iran - nz po nasem, a za nasu tekmu po njihovom. :blink: Alal im vera.

Mauci

Izgleda. Na svim sajtovima gde sam ja gledao pise da pocinje u 19.30 po nasem vremenu. I u prosla 2 dana su bile utakmice u 17 i 19.30. Uostalom, videcemo za nepun sat :)

Кристофер Лумумбо

grci igraju nestvarno dobro ove pripremne utakmice

Fins fleet
grci igraju nestvarno dobro ove pripremne utakmice
Aham. Javlja mi se Srbija - Grcka borba za bronzu. :D

Sign in to follow this  

• Create New...