Jump to content
Sign in to follow this  
Кристофер Лумумбо

Svetsko prvenstvo u kosarci

Recommended Posts

Have_Fun

Posto se ovo zavrsilo, mogu da se obrijem k`o covek :)

Johny
Posto se ovo zavrsilo, mogu da se obrijem k`o covek :)
ja se obrijao posle polufinala...mozda sam ja izmalerisao bronzu?? :blink:

stejsi

juče bio žešće skenjan, sad mi je samo neopisivo žao što nismo uzeli medalju koju smo po svemu zaslužili. vidim, gotovo svi zadovoljni (mada su ovde najglasniji kritizeri iritantni, nadobudni prikovi koji nikad u životu nisu šutnuli na koš). ja samo nemoćno sjeban, jer šta im zameriti posle onakvog poraza sinoć?zadovoljili jedino kešelj i savan, iako su i oni oscilirali. krle očekivano, bolje od ovoga ne može. novica slabiji, teo takođe. samo on ima štofa za vrhunska dela, ali ga mrvica deli od toga da bude novi đorđević. stvar je u glavi, jer u rukama ima sve. uporedite limitiranog fizikalca rouza koji vola ne može da ubode u dupe i njega. prilaz odbrani je druga priča, stvar vaspitanja, rekao bih.glava će u narednoj sezoni dati odgovor i tepiću. onakvo telo ima malo ko, ali tu bezmudost i nesigurnost ima isključivo on. rašić tu i tamo, bjelica samo protiv španije. ako taj dečko propadne, biće to gubitak epskih razmera. mačvan i paunić, uprkos epizodama, nebitni, marković i posebno gletavi kosta vrlo zamenjivi.duda će, kuloari tvrde, teško ostati. žešće ga pogodila nepravda, nasrao se opako po baumanu i kotlebi. s pravom, svakako. potrebno? nisam baš siguran. neće taj napuš ništa promeniti, a može nam navući još veću bedu i maltretman od strane fibe.prvenstvo sjajno organizovano. trebalo je čuti bošin monolog o ulaganju u ovdašnju košarku, dvorane, infrastrukturu - izlaz iz naše bede mi tim više deluje kao nemoguć. definitivno nam treba neki bezosećajni, sposobni buldog koji ume da nakamči pare i organizuje posao.turci žešći fanatici u svemu, zemlja fascinantno podeljena. hteo da drvim o tome, ali koga više boli za to, kao i za prsatu džoanu ;)amerima zasluženo tozla, turskim smradovima ovo će biti jedina medalja do sledećeg domaćinstva, litva još boli. za kraj - dve petorke (po odigranom, ne po pozicijama):- rudi, kleiza, hido, djuren (zverina!!), skola.- teo (samo zbog one trojke, ostao debelo dužan), navaro, delfino, iljasova, krle.aj, pa do litvanije.

Venom

Sisata Dzoana jedina moze podici moral obeshrabrenom forumskom puku.

tkd7334

Hvala ekipi i Dudi za sjajan turnir, osim zadnje utakmice, borba je bila na nivou, a stici ce je i konstntnost u igri sa godinama.Hvala i Stejsiju za putopis, bezbroj puta zanimiljive od bilo cega sto dnevne srpske novine mogu da izbace.

MrX
Hvala i Stejsiju za putopis, bezbroj puta zanimiljive od bilo cega sto dnevne srpske novine mogu da izbace.
+ neki veliki broj :thumbsup:

Jozef K.

stejsi, ajde kada se vratiš, odmoriš, kreneš u nove radne pobede, da pobediš sebe i napišeš nešto više o impresijama iz Turske. Ipak si je video bliže i kroz boravak u Kajzeriju i kroz duži boravak od trodnevnog turističkog u IstanbuluCarigradu. Please. A ako bude prostora za Džoanu, dodaj i nju u priču.

Moća

Ocemo Dzoanu da nas malo oraspolozi!

Kayser

Sa Insert Image opcijom ....

tkd7334

...cccc, pade slika ni kriva ni duzna...

djuras

ruzniju bradavicu nisam video

Teixeira
djuren
aman, nemoj ove zurnalove idiotizme molim te. ima li laksheg imena za chitanje - durent i to je to.

Sign in to follow this  

• Create New...