Jump to content
IGNORED

Inception (2010)


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    20

  • Eraserhead

    15

  • kobni zelaya

    10

  • Weenie Pooh

    9

Inception.Pretenciozna i tehnički savršeno snimljena besmislica.Zalud glumačka ekipa, scenografija, fotografija, muzika i sve ostalo. Scenario i režija su bolesno pretenciozni i promašeni.Nolan je, izgleda, bio najbolji kada je rimejkovao norveške originale.Ako mu je do bavljenja snovima, snovima u snovima, podsvešću u istim,neka pogleda Linča i Tarkovskog. Ovako smo dobili, skoro dečiju, mešavinu Bonda, Borna, nemogućih misija, uz malo Odiseje i Neba boja vanile,koji je, uzgred budi rečeno, neuporedivo efikasnije dočarala ono što je ovaj film pokušao.

Link to comment

Inception... Jebo te koji film. Vizuelno savršenstvo. Svaki kadar je takav da bi greh bio da se menja. Svaka boja ne bi trebalo da bude ni za jedan THz ni gore ni dole. Neviđeno.

Link to comment
Inception... Jebo te koji film. Vizuelno savršenstvo. Svaki kadar je takav da bi greh bio da se menja. Svaka boja ne bi trebalo da bude ni za jedan THz ni gore ni dole. Neviđeno.
Jebo te ko da opisuješ Anu Karenjinu ili Madam Bovari... Jebo te, ako ne bude tako kad ga pogledam... Baš sam se napalio...
Link to comment

Meni se Inception vrlo svideo.Prvo sam bila smorena kad mi je receno koliko dugo film traje, jer ne mogu da sedim tri sata... medjutim, film toliko drzi paznju, nema praznog hoda i vizuelno je odlican.No, prica mi je super i zaista mislim da je dobro odradjena. Neko spomenu Tarkovskog i Linca kao uzore... Jbg, meni i dalje najbolja scena sna koju je Polanski odradio u Rozmerinoj bebi. Do sada nisam videla realniji dozivljaj sna, a nekako mi je Inception najblizi tome...

Link to comment
Jebo te ko da opisuješ Anu Karenjinu ili Madam Bovari... Jebo te, ako ne bude tako kad ga pogledam... Baš sam se napalio...
Za mene je ovo najbolji film još od fight cluba. Pri tome, upotreba specijalnih efekata u kontekstu priče je potpuno osveženje.Ako nisi gledao ne čiatj ovo dalje:

Sviđa mi se cliffhanger na kraju. Po meni ona njegova "čigra" na kraju nije pala jer nekako mu deca ostaju istog uzrasta kao u snovima kakvim ih poslednje pamti. ja sam očekivao da će se pojaviti znano stariji dečak i devojčica i da će to biti konačni dokaz da ne sanja, međutim...

Edited by Eraserhead
Link to comment
Za mene je ovo najbolji film još od fight cluba. Pri tome, upotreba specijalnih efekata u kontekstu priče je potpuno osveženje.
A, šta da ti kažem, da ti je nick Blue Velvet ili Mulholland Dr., malo više bih ti verovao...
Link to comment
brate dva veca smaraca od vas dvojice u zivotu nisam sreo...mislim i na pravi zivot i na forum i na goste kod lee kis
ne seri da si bio u gostima kod lee kis?
Link to comment

Inception je ludilo, al ne i remek delo jebeno...... znaci Memento je bijo zagrejavanje za ovo? damn, meni je i dalje bolji mindfreak..... za The Dark Knight sam i dalje bolestno vezana...... Matrix mi je i dalje u samom vrhu.... kako god, osim sto sam odusevljena scenama gravitacije [ladno sam tokom gledanja zamisljala kako che se to jednog dana u dalekoj buduchnosti snimati na nulta gravitaciji u svemiru], Inception ima odlicnu pricu, apsolutno do jaja inteligentno.. oduvek me fascinirala ideja da s nekim ugovorim sastanak u snovima.... kase bilo mlado - se eksperimentisalo - nikad uspelo biggrin.gif

Link to comment

kako vam zavidim sto ste ga gledali bez obzira svidzao se/ne svidzao se... u mom selu trenutno daju twilight treci deo... i ko zna koliko dugo ce jos. dok se dovucem do bg, procice u bioskopima :(

Link to comment
jel ima po torentima taj vas inception? nesto ne nalazim.
Đes navrla? A kina? Nolanu treba lova, znaš.(mislim da već ima neki ušljivi cam na IPTorrentsima, ali jas rezerviral sic u kinu)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...