Jump to content
IGNORED

Inception (2010)


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Sludge, hoćemo li mi već sada da otvaramo topic za Interstellar? Ko rano rani, zezne tajming hypeu...

 

Otvarajte, ja već spremam hejt. Jebale ih tople ljudske priče u svemirsko-herojskim mitovima, i ljubav koja transcendira sve, i tranzitni releji iz Mass Effecta (2:21), i Rust Cohle monolozi, i Joe Schmo koji naprasno postaje astronaut because reasons... 

Link to comment
  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    20

  • Eraserhead

    15

  • kobni zelaya

    10

  • Weenie Pooh

    9

nisam zadovoljan odgovorom. meni ne smetaju pucanje i ubijanje kao takvo, naprotiv, ali mi smeta kada od mene kao gledaoca prave budalu. sunu mi, onako odoka, 2-3 kile potpuno besmislene repetitivne akcije (koja je u akciji koja je u akciji), racunajuci na to sam sam mentol kome paznju mogu da zadrze samo sarene vrtoglave slike. jel volis akciju, da, evo ti je, trpaj kokice u usta, gledaj i ne pitaj nista. pa jebiga, mora malo vise da se potrude da me zajebu, mozda ja jesam idiot ali nisam mentol.

 

Ok, razumem te skroz. Što se mene tiče, ovako je: čim reditelj/scenarista moraju da trpaju akciju da bi film bio sigurica za kokičare™, teško je očekivati da to bude na mestu i spontano.

 

Ja trpim Nolana i gledam njegove filmove u suštini samo zbog Mementa, tu je zaradio veliki kredit kod mene, i ako više ništa od njega realno ne očekujem.

Link to comment

Ne otkrivam toplu vodu, no nije li Početak, pored toga što je tek solidna akcijska razbibriga s nevješto postavljenim emocionalnim uporištem protagonista, također i metafilm? Pojednostavljena verzija Fellinijeva uratka Osam i pol

Link to comment

инверсетиме.

дај, молим те, пиши наслове филмова у оригиналу како би и читаоци у дијаспори могли да знају о ком филму се ради.

превод није једнозначан. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...