Jump to content
IGNORED

Inception (2010)


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    20

  • Eraserhead

    15

  • kobni zelaya

    10

  • Weenie Pooh

    9

burzujko, gledaces film u bioskopu kod mene je operacija valkira na programu :(

mozzel se ovo skinut a da nije vhs?
nena warez-bb je krs snimak, sa krs tonom, pa je titl neophodan, a moguce je naci samo arapski i japanski Edited by morgana
Link to comment
burzujko, gledaces film u bioskopu
imam s cim, nemam s kim...zvala sam redom najnormalnije i svi spavaju. sreca te jedna drugarica radi u javnom preduzecu, pa se javila na telefon sva cila i vedra! bas se radujem!
Link to comment

ma ja nemam gdje, pa ti zavidim, na to mislim pod burzujko.cari zivota u provincijiprije cu ga gledat na tv-u nego u ovom bioskopu.aj stvarno, ako neko nadje torent, moze pm. gleda mi se bas, fascinirana sam hajpom.

Edited by morgana
Link to comment
ma ja nemam gdje, pa ti zavidim, na to mislim pod burzujko.gleda mi se bas, fascinirana sam hajpom.
znam na sta si mislila nego se sprdam sa situacijom na nedelju ujutro kad niko nije budan osim komunalaca.. :Dih, pa ja sam sucker za hajp filmove!a i leo lici na bivsu ljubav. i ima scena u parizu...(ovo da nerviram ove filmadzije)odo'.
Link to comment
Jel u Inceptionu stvarno samo meni

išla na nerve bespotrebna i besmislena 15-minutna pucačina u onom zimksom kompleksu, koja ne služi baš ikakvoj svrsi, kao i sedam puta ponavljani kadar kako kombi leti ka vodi pa se seče sa scenom u hotelu pa se seče sa scenom u tvrđavi? Da je jednom to uradio da objasni (po treći put) razliku između tri različita nivoa snova, pa u redu. Dva puta, okej, možda. Ali onoliko puta da ponavlja jednu te istu stvar? All right. We get it. Pljusni u vodu već jednom.

nisam gledao film tako da ne mogu da ti odgovorim

Link to comment
ma ja nemam gdje, pa ti zavidim, na to mislim pod burzujko.cari zivota u provincijiprije cu ga gledat na tv-u nego u ovom bioskopu.aj stvarno, ako neko nadje torent, moze pm. gleda mi se bas, fascinirana sam hajpom.
Strpi se još mesec dana, minimum.
Link to comment

Summer movie.Прави добар летњи филм је обично велико и лепо ништа.Оба Марвинова поста убодоше тачно у сриду. Филм лепо 'вози', готово да и не осетиш три сата док не почне оно зимско шакетање. Четврти 'ниво' нисам разумео, нити сам покушао - ко кога и како спасава тамо остављам матриксолозима и осталим -олозима.The Expendables изгледа монументално тупаво у трејлеру. Нисам успео да снимим да ли диктатор личи на Чавеза.

Link to comment
Sad me ujutro budi Edith Piaf... Dobar trip. :D
Значи да треба да седнеш у кола и стрмоглавиш се са Бранковог моста.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...