Jump to content
IGNORED

Scott Pilgrim vs. the World


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    52

  • kim_philby

    22

  • fancy claps

    12

  • kurdi

    3

Ja ne znam ko gura ovog Seru-Ceru, koji u svakom filmu i seriji isto glumi i izgleda (ukočem i uplašen pogled). Potpuni promašaj za glavnog glumca.Film, onako.
CALAVERA!
Link to comment

uzasno ste dosadni.cera nije problem ovog filma. u najgorem slucaju je naznaka promasenosti ovog projekta.uz takvu kreativnu ekipu, nijedan glumac nista ne bi izvadio.

Edited by fancy claps
Link to comment

Kime, sledeci put posalji ovobatsignal.jpgbrze cu stici.Problem sa vama mrziteljima je to sto ste voljenog Ceru izgleda gledali u svakakvim glupostima. Ja sam ga, kao covek od ukusa, pre Pilgrima video samo u Arrested Developmentu, Superbadu, Junu. A cak i da jeste stalno typecastovan kao Preplaseni Gik, kakve to veze ima? Gomila glumaca je karijere izgradila glumeci 1 te istog lika! Leave Cera alone!edit: sto se Fancyja tice, porucite mu da me je za srce ujeo! Ja ne mogu da ga gledam. angry.gif

Edited by Calavera
Link to comment
Problem sa vama mrziteljima je to sto ste voljenog Ceru izgleda gledali u svakakvim glupostima. Ja sam ga, kao covek od ukusa, pre Pilgrima video samo u Arrested Developmentu, Superbadu, Junu. A cak i da jeste stalno typecastovan kao Preplaseni Gik, kakve to veze ima? Gomila glumaca je karijere izgradila glumeci 1 te istog lika! Leave Cera alone
tacno tako.glumci postoje jer imaju svoje lice, svoj stas iii svoj GLAS!u tome su ko manekeni. i to. modeli.umetnici koji mogu da beze iz svoje koze, i da se potpuno zaborave, karadu lica i glasove, to su oni iza kamere. nisu glumci krivi, pogotovo ikonicni kakav je cera, sto se ovi 2. ne bave svojim pozivom.glumci i mogu da budu, ko sto se kaze u rijelitima, ono sto jesu. a njihove transformacije su uvek nize umetnicke vrednosti. Edited by fancy claps
Link to comment
glumci postoje jer imaju svoje lice, svoj stas iii svoj GLAS!
To je najveći problem, taj kasting. Ovaj glumac je neadekvatan za ovu ulogu.Njegov preplašeni pogled i totalna zbunjenost i tunjavost mi nisu smetali u Juno (inače jedan od omiljenijih mi filmova), ali ovde, brate, štrči Edited by Arkadija
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Meni je ovaj film potpuno osveženje. Pure fun, plus su me i solidno nasmejali. Iako je uglavnom gikovski, mislim da može da se gleda opušteno bez nekih predznanja, ne samo o stripu (o kome nisam imao pojma), već i o video igrama.Naravno, teško će da komunicira sa nekom starijom i "ozbiljnijom" publikom, ali cenim da ga nisu ni pravili sa idejom da će da bude blokbaster.

Kao neko ko nije imao pojma o stripu, tako ni o samoj radnji filma, najteže mi je bilo da zgutam prebacivanje filma u video-game mod. Dakle, pojavljivanje prvog X i totalni zbun, jer sam pomislio da je film ustvari mjuzikl. Što samo po sebi nije loše (poslednji koji sam gledao, Sweeney Todd, mi se stvarno svideo), ali jednostavno nisam bio spreman na to. Kad sam se i sam prebacio, onda mi je do kraja bio čist rolerkouster. Duel sa Katajanagi blizancima rula... Nije Beck još za staro gvoždje

Link to comment
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...