Jump to content
IGNORED

Scott Pilgrim vs. the World


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    52

  • kim_philby

    22

  • fancy claps

    12

  • kurdi

    3

Fight Club moje (nase?) generacije?
Kakkk... jjj... all...blblblblbl... kšššššššš [brain meltdown]Ne usuđujem se ni da pitam koja ste vi to generacija, ali moram. Ja sam izgleda mnogo mator, Fight Club moje generacije je bio Fight Club :(
Link to comment

Pa mi koji smo odrasli na video igrama! Moje najranije secanje iz detinjstva je onaj rodjendan na kojem sam dobio segu™ (u stvari prepakovani NES, pravu segu su imali samo bogatuni) i od tada sam ovisnik.

Link to comment
Scott Pilgrim vs. The Expandables vs. Eat, Pray, Love
1Mr Stallone, my question is this. Will you go and see Scott Pilgrim Vs The World on opening weekend if I go and see The Expendables? Bear in mind that I saw Rambo and Rocky Balboa opening day and loved them both.Yours faithfully, Edgar Wright (age 36)UKp.s. neither of us have to see Eat, Pray, Love.
Edgar, I promise to see SCOTT PILGRIM VS THE WORLD only if you pull your spleen out through your nose with a tractor cable. Now, I admire the technology in SCOTT PILGRIM, I’m a supporter, I’m a fan of hard work and I believe this film is entitled to be a bona fide hit, but I truly believe if I were to grab the proverbial bag of bonbons and buttered popcorn and plop my carcass dead center preparing to enjoy the movie in all its glory, the ghosts of Charles Bronson and John Wayne would rise from their graves and snap me to death with oil soaked rat tail towels. So needless to say, I wish him well, but I gotta stay true to my roots so I’ll be watching EAT PRAY LOVE.
Prokletstvo, Stallone je... recitiji nego sto bi se to dalo ocekivati. :oP.S. Za Kima:

03-pantsless-michael-cera.jpg

Edited by Calavera
Link to comment
Pa mi koji smo odrasli na video igrama! Moje najranije secanje iz detinjstva je onaj rodjendan na kojem sam dobio segu™ (u stvari prepakovani NES, pravu segu su imali samo bogatuni) i od tada sam ovisnik.
a zx spectrum, CK64? ja mislio da sam međ svežim generacijama, kad gle ima i sega generacija..
Link to comment
a zx spectrum, CK64? ja mislio da sam međ svežim generacijama, kad gle ima i sega generacija..
Pa jesi li bio na spectrumu ili na C64? Nemoguce i jedno i drugo.Spectrumisti su kasnije postali nerdovi, spejs frikovi i tako to. C64 - naravno pankeri, blejači, libosi, navijači... Amigisti sad nose Macove. S njima se slabo družim.Btw. pročitao prve dve eizode i meni je taj strip opako precenjen ali potrudiću se da dodjem i do ostale 4. Film ću gledati, naravno, zbog Цere. Edited by McCabe
Link to comment

Spectrum i Komodor su vec bili pre mog vremena, ali mislim da su igre tada jos bile novitet, samo za tru™ nerdove? Super Mario je vec bio mejnstrim, ja ne znam nikoga ko to nije cepao.

ti si zao covek :(
Ih, sad sam ja negativac? <_< Jednom bi stvarno morao da objasnis tu svoju fasciniranost 1 Cerom. Edited by Calavera
Link to comment
Spectrum i Komodor su vec bili pre mog vremena, ali mislim da su igre tada jos bile novitet, samo za tru™ nerdove? Super Mario je vec bio mejnstrim, ja ne znam nikoga ko to nije cepao.Ih, sad sam ja negativac? <_< Jednom bi stvarno morao da objasnis tu svoju fasciniranost 1 Cerom.
pa ja ceru gotivim. meni je superbad najbolja komedija u poslednjih deset godina. samo mi je los kasting za ovu ulogu. a usput vas malo zabavljam da ne bude forum dosadan.
Link to comment

Kad smo vec iskreni, ni meni se bas ne poklapa sa Pilgrimom kojeg sam ja zamislio. Iz ovih trejlera i klipova do sada sam nasao prilicno 'za' i 'protiv' njegovog Scotta. Ocekujem da se na kraju priklonim 'nije lose ali moglo je bolje' struji koju je za sada prihvatila vecina kriticara. To i nedostatak karakterizacije vecine sporednih likova mi se za sada cine kao dve slabe tacke filma.

Edited by Calavera
Link to comment
Kad smo vec iskreni, ni meni se bas ne poklapa sa Pilgrimom kojeg sam ja zamislio. Iz ovih trejlera i klipova do sada sam nasao prilicno 'za' i 'protiv' njegovog Scotta. Ocekujem da se na kraju priklonim 'nije lose ali moglo je bolje' struji koju je za sada prihvatila vecina kriticara. To i nedostatak karakterizacije vecine sporednih likova mi se za sada cine kao dve slabe tacke filma.
uvek cemo imati stripove a film mu dodje kao tresnja na vrhu torte. ne brinem se ja mnogo.
Link to comment

To za tresnje na vrhovima torti, to je mozda tako kod tebe. Ja sam vec objavio da ce ovo biti novi Fight Club, treba opravdati ocekivanja.

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...