Jump to content
IGNORED

Scott Pilgrim vs. the World


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    52

  • kim_philby

    22

  • fancy claps

    12

  • kurdi

    3

Pa nemoj nas drzati u neizvesnosti! Pricaj, pricaj... je l' Cera bio na nivou? Najbolja riba - Ramona ili neka druga? Je l' Wallace onoliki car k'o sto je bio u stripu? I kakav je film uopste?

Edited by Calavera
Link to comment

U svakom slucaju te mrzim. angry.gif Ovo kod nas izgleda nece ni doci, a jedini snimak na netu je i dalje onaj ruski sa kojeg je odseceno prvih nekoliko minuta. The Expendablesi su vec na screeneru. <_<

Link to comment

meni je film strava, i smesan i dirljiv.plasilo me je donekle poredjenje sa stripom, ali me je taj strah dosta brzo napustio. ne zato sto bih rekao da je film podjednako dobar (ili da nije), nego zato sto se u toku gledanja poredjenja ni ne namecu nesto previse. nesto je direktno preuzeto, mnogo toga izbaceno, ali nema se nesto vremena za razmisljanje. asocijacija sa igricama je svakako mnogo naglasenija (ja je inace nisam ni provalio u prvih nekoliko knjiga...)isto tako i za ceru i ramonu. cera mozda nije onaj isti scott, ali je sam po sebi validna i konzistentna alternativa. za ramonu sam mislio da nije dovoljno kul da bude ramona, ali jednom kad odgledas dovoljno ti postane bliska da ti je glupo uopste da razmisljas o tome da li bi je menjao.inace bioskop koji je prakticno uvek pun, nezavisno od toga sta se daje (strava su sedista), nije bio rasprodat. a bio je prvi vikend.

Link to comment
Ovo kod nas izgleda nece ni doci...
Pa naravno da neće, nije ni akcioni triler ni urnebesna komedija. <_<Kad se pojavi nešto osim tog ruskog koji ni ja nisam hteo da skinem, pinguj ovde...
Link to comment

od neupućene osobe koja je odgledala film pre tri nedelje sa nula predznanja o glavnim junacima:film je dobro urađen & bilo mi je zabavno, ali ni približno kao ostatku gledalaca koju su se neprestano gromoglasno smejali. nasmejala sam se nekoliko puta, jednom na sav glas spontano na foricu koja mi je još u glavi.sviđa mi se što bi se ovaj video-igra film mnogo dopao i mojim sestrićima od 4 i 6 godina :).trivia: Cera mi je bio ružnjikaviji nego inače, valjda zato što je malo odrastao. ali to nema veze sa njegovom ulogom u ovom filmu, pošto je kao glavni junak u njemu bio sasvim valjan i simpatično usukan.

Link to comment
Znači ispušio na box officeu? Izgleda da si bar sa te strane bio u pravu kad si ga poredio sa Fight Clubom :)Nije mi jasna logika po kojoj mu je Expendables, kao, oteo publiku. Ovo mi zvuči bliže pameti:
In 2010, Michael Cera hurts you at the box officeAfter "Superbad" and a supporting role in "Juno," many mistakenly believed the "Arrested Development" cast member was the next quirky, unexpected star who could relate to the millennial generation. Well, not so much. His follow ups either were puzzling, but quality misfires ("Nick and Nora's Infinite Playlist," "Youth in Revolt") or outright bombs ("Year One"). That string of negative results basically stung Cera's likability with audiences. Unfortunately, he'd already been selected as the lead and shot "Pilgrim" before the biggest turd, "Year One," even hit theaters. Universal quickly realized the problem, but while they could hide his face on the poster, it was hard to take Scott Pilgrim himself out of the trailers or TV spots. And frankly, if you're Cera's agent, you better be hoping that "Arrested" movie actually gets off the ground or HBO comes calling about a TV series after this weekend.
Link to comment
Znači ispušio na box officeu? Izgleda da si bar sa te strane bio u pravu kad si ga poredio sa Fight Clubom :)
Dobro, znalo se od ranije da je ovo 1 generacijski film. Sad ce razbiti na DVD i Blu-ray izdanjima i u rekordnom roku otici u kult kategoriju. Sve po planu i programu. :D
Nije mi jasna logika po kojoj mu je Expendables, kao, oteo publiku. Ovo mi zvuči bliže pameti:
Pa jeste, Cera je poster boy hipsterskog pokreta. Ali osnovni problem je sto ovo jednostavno nije film za mejnstrim publiku i sto je u opening weekendu morao da se bori sa Stalloneom i ekipom. Plus, reklamna kampanja je mogla biti bolje odradjena. Na primer... po 1 teaser za predstavljanje svakog evil exa + glavni trejler, sa Cerom i ekipom. Ljudi bi verovatno dobili bolju predstavu o cemu se tu zapravo radi, a Cerin presence bi bio smanjen na minimum.
Link to comment
  • 1 month later...

meni i nije. mismo vcr generacija. ne?tako da cekam taj dan ko sto se ceka neka igrica. il in rainbows. nadam se da nece procuriti dotad, jer danas vise nema takvih dana.ko da na forumu gledas film!misim, ostavlja vise prostora za HYPE! a HYPE! je poslednje utociste umetnosti.enivejz, kurdi kaze da je extra, moji drugari, amerikanci i mexikanci, kazu da je jos epicnije nego sto se reklamira, zasto im ne bismo verovali?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...