Jump to content
IGNORED

Mad Men


korindjar

Recommended Posts

serija je droga

 

nikako da se naviknem koliko puse u krevetu, u vozu, kod doktora i koliko locu na poslu... ovo da uspevaju da budu produktivni sa viskijacinom od sabajle, pa to ima samo na televizoru

 

tek u cetvrtoj sezoni kao neki nagovestaji negativnih efekata purnjanja.. kao da vec svi ne iskasljavaju boga oca kada se probude onaj milisekund pre nego sto zapale
 

onaj don sto je stariji sve je detinjastiji i odvratan sa obljubljivanjem svih mogucih zena, volim te bas sam mislio na tebe, i tako svako vece drugoj, pa gde mu je iskrenost prema samom sebi, barem da svesno laze a ne da se tripuje, kreten

Link to comment

Rekao bih da bismo ostali za vise od jedne, ima barem jos 3-4 vrhunske epizode u petoj sezoni i uvek se prvo setim epizode sa LSD-om.Cetvrta sezona po meni nista ne zaostaje za trecom, nakon toga sledi pad.

 

Jedino mi je cela sesta sezona suvisna, ali sta da se radi.

Edited by Ricma
Link to comment
  • 2 years later...
On 07/03/2016 at 10:43 PM, Bright Billy said:

vrhunska serija, samo su trebali da je prekinu posle petog serijala.

 

+milion.

 

Evo sad gledam poslednji serijal i pitam se za koji im je qratz trebalo da snimaju poslednja dva. Razocaranje.

Link to comment

Ako bas hocete trebalo je da stanu posle trece. A sedma sezona, posebno druga polovina, je bolja od 4, 5 i 6. No, sve u svemu, meni ne smeta ni sto su terali ovolko kolko su terali, dovoljno je to dobro da se gleda fino, posebno ako se uporedi sa ovom aktuelnom (hiper)produkcijom.

Link to comment

Ostavio si skoro isti komentar pre dve godine, na ovoj istoj strani :D 

 

Ali nije mi problem da ga ponovo plus jedanujem:

 

On 3/8/2016 at 12:54 AM, Weenie Pooh said:

+1

 

Eventualno uglaviti Zou Zou Bisou u finale treće, i onda može fajront.

 

Link to comment
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...