Jump to content
IGNORED

Ples u Ausvicu


Аврам Гојић

  

34 members have voted

  1. 1. Sta mislite

    • Like
      20
    • Dislike
      3
    • Whatever, man
      11


Recommended Posts

bas ti je dosadna ova izraelska umetnica. i sumorna ko da je nemica.mnogo bi bolje bilo da su u bekgraundu pustili neku muziku. neku gej himnu npr, jer i pripadnici/ce grupacija s alternativnim seksualnim opredeljenjem stradali su po nacistickim logorima. a i bolje je djuskati nego drobiti, to ocigledno izaziva kvalitetnije reakcije a i vise nervira nemce.

Link to comment
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    15

  • kim_philby

    15

  • Pontijak

    14

  • čekmeže

    6

Top Posters In This Topic

bas ti je dosadna ova izraelska umetnica. i sumorna ko da je nemica.mnogo bi bolje bilo da su u bekgraundu pustili neku muziku. neku gej himnu npr, jer i pripadnici/ce grupacija s alternativnim seksualnim opredeljenjem stradali su po nacistickim logorima. a i bolje je djuskati nego drobiti, to ocigledno izaziva kvalitetnije reakcije a i vise nervira nemce.
ma prvi deo je prezentacija rada. premotajte do pred kraj. evo ga samo deo rada:http://www.youtube.com/watch?v=3-53eGNNZSA&feature=player_embedded Edited by kim_philby
Link to comment
ali eto, da Nemac polemise sa Jevrejinom o tome kako Jevrejin treba da se ponasa u Ausvicu...
eh, pa kada je "Nemac" u proslom veku postao cuven po svom metodu kako "Jevrejin" treba da se ponasa u Ausvicu... Edited by Pontijak
Link to comment
Sta li bi kod nas bilo posle nekog slicnog klipa?
Preziveli Srbin koji uz "Dvesta na sat" igra u Jasenovcu?Preziveli Bosnjak, pobegao ispred pusaka, koji se u Potocarima veseli uz Dina Merlina i "Da mi je sad harmonika"?(nisu mi adekvatnije pesme pale na pamet...samo pravim mentalni eksperiment, kad se stvari ovako postave - emotivna reakcija je malo jaca)
Link to comment
Preziveli Srbin koji uz "Dvesta na sat" igra u Jasenovcu?Preziveli Bosnjak, pobegao ispred pusaka, koji se u Potocarima veseli uz Dina Merlina i "Da mi je sad harmonika"?(nisu mi adekvatnije pesme pale na pamet...samo pravim mentalni eksperiment, kad se stvari ovako postave - emotivna reakcija je malo jaca)
Svaki narod ovde svoju jamu ima.Stvarno nisam siguran kako bih odreagovao. Mozda zavisi od pesme. Na brzaka mi pada na pamet "Otac mog tate".
Link to comment

uradak je simpa, s obzirom da je napravljen kao licni dedin trenutak sasvim je ok sto je pjesma ta koja je, posto se vecina ne udubljuje u tekst mimo par linija refrena, bas kao ni jaa njemci nek pusei da, sto je vremenska distanca veca, manje je rizicno saliti se na racun tragedije. premda i te sale na racun blizih dogadjaja postoje itekako u popularnom diskursu, vicevima npr, no ih nema medijski uoblicenih. sto je sve ocekivano.

Edited by morgana
Link to comment
Ili je problem u izboru pesme?
Ma jok, moze bilo koja pesma. Moze isto tako da se peva "Prepuna je krvi Drina", nije frka.Ajd sad mi reci zasto trolujes topic bezvezarijama? Edited by vasudeva418
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...