Jump to content
IGNORED

Како су вам родитељи преживели повратак


расејан

Recommended Posts

Da li se na ovom topicu racuna i povratak na 10 dana, ili mora da je za stalno? Keva je siznula zbog cinjenice da sam nepuna 2 sata od dolaska sa Surcina izasao iz stana sa sakom dinara i za 15 min se vratio sa novom mt:s karticom (zvao je odmah cim sam je ubacio u telefon), hlebom, pivom i nekim drugim namirnicama, i da sam vratio tacan kusur :Hail: Jer je ocekivala da cu se izgubiti (valjda bi me doveo cika policajac kad me nadju kako lutam izgubljen ulicama), a o parama i da ne govorimo...

Link to comment
  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    25

  • WTF

    12

  • bus

    11

  • gospa buba

    7

Da li se na ovom topicu racuna i povratak na 10 dana, ili mora da je za stalno? Keva je siznula zbog cinjenice da sam nepuna 2 sata od dolaska sa Surcina izasao iz stana sa sakom dinara i za 15 min se vratio sa novom mt:s karticom (zvao je odmah cim sam je ubacio u telefon), hlebom, pivom i nekim drugim namirnicama, i da sam vratio tacan kusur :Hail: Jer je ocekivala da cu se izgubiti (valjda bi me doveo cika policajac kad me nadju kako lutam izgubljen ulicama), a o parama i da ne govorimo...
Koliko dugo ti to nisi bio?
Link to comment
jesi se hookedupovao sa ex devojcicama? bitch, to sam ja :wicked:
Kad (i ako) naletim na prvu od ex-devojcica™, napisacu ovde utiske i o tome. Najbolja fora bi bila da je to neka od ucesnica na ovom forumu :lol:
И, како је?(рече он гласом искусног повратника)
Zapanjujuce dobro (za sad), nema tu mnogo sta da se filozofira - svet ide dalje a sa njim i Srbija, htela ili ne htela. Ljudi izgledaju veoma normalno, niti oni usiljeni™ osmesi (stereotip "blaziranih zapadnjaka") niti neko mrstenje (stereotip "namrgodjenih i uvek pissed off" Srba). Jedan jedini susret za drzavnim organima (na aerodromu) maximalno korektan i profesionalan, saobracaj do centra zajeban, ali opet nista prema onome sto se vidja u vecim US&A gradovima, kao sto rekoh sve fino za sad.
Link to comment
Da li se na ovom topicu racuna i povratak na 10 dana, ili mora da je za stalno? Keva je siznula zbog cinjenice da sam nepuna 2 sata od dolaska sa Surcina izasao iz stana sa sakom dinara i za 15 min se vratio sa novom mt:s karticom (zvao je odmah cim sam je ubacio u telefon), hlebom, pivom i nekim drugim namirnicama, i da sam vratio tacan kusur :Hail: Jer je ocekivala da cu se izgubiti (valjda bi me doveo cika policajac kad me nadju kako lutam izgubljen ulicama), a o parama i da ne govorimo...
mozda se i znamo. jesi ti onaj sa crvenog krsta sto je 91 zapalio preko a kevi rekao 'kevo, idem da kupim jogurt i kifle'
Link to comment
mozda se i znamo. jesi ti onaj sa crvenog krsta sto je 91 zapalio preko a kevi rekao 'kevo, idem da kupim jogurt i kifle'
toplo!
Ili onaj sto je u leto 1990. otisao na koncert Stones-a u London pa se nije vratio...
toplije, toplije!
Link to comment

Rasejani, vratijo si se??ja sam prvih par godina po dolasku ovde imala nochne more kako odem da posetim Srbijicu i ondak se nesto desi i ne mogu da se vratim vamo..... probude me sopstveni jecaji i ne mogu da zaspim vise..... jos uvek ponekad to sanjamsta da ti kazem.. srechno? moj bata isto pati za Srbijom, dodze vamo - zaradi parice, ode tamo - potrosi parice, i tako opet dodze i vrati se....... mozda je to dobra solucija za sve koji su tako houmsik....... sto se mene tice, vratilab se samo pod jenim uslovom; da mi Ameriku presele u Srbijicu...... znaci nikad, a mozda ni tad

Link to comment
sta da ti kazem.. srechno?
Е, стари рударски поздрав :).
moj bata isto pati za Srbijom, dodze vamo - zaradi parice, ode tamo - potrosi parice, i tako opet dodze i vrati se....... mozda je to dobra solucija za sve koji su tako houmsik....... sto se mene tice, vratilab se samo pod jenim uslovom; da mi Ameriku presele u Srbijicu...... znaci nikad, a mozda ni tad
Тамо је постало досадно, као телекомуњара нисам мрдао из куће... а ухватио ме и онај синдром да кад у неком граду научим све пречице и тајна места за паркирање, вожња губи драж, и треба мењати варош. А има ето већ више од пет година како нисмо почињали испочетка, кућа већ била сувише сређена и није било више ништа озбиљно да се ради на њој... а и ћ3 је хтела да студира у Европи, па смо некако једва дочекали.Вероватно ћемо попиздети временом, ал' ако смо прегурали деведестрећу, ово ће бити онако, за разоноду. Основна мера за душевни мир: у кући нема ни радија ни тевеа, нити намеравамо. Ал' зато намеравамо да мало путујемо, да видимо у шта се изметла та Европа.Једино ми жао што више нисмо комшије :)
Link to comment
Тамо је постало досадно, као телекомуњара нисам мрдао из куће... а ухватио ме и онај синдром да кад у неком граду научим све пречице и тајна места за паркирање, вожња губи драж, и треба мењати варош.
meni je pak tamo bilo bas tako.... uzasno dosadno i sve ostalo.. americka mesta za obichi chu verovatno za 30 godina izgustirati...... jos malo pa che i drzavljanstvo, a ondak imamo planove za juznu Ameriku
Основна мера за душевни мир: у кући нема ни радија ни тевеа, нити намеравамо. Ал' зато намеравамо да мало путујемо, да видимо у шта се изметла та Европа.
wub.gif ja imam TV koji sluzi da gosti ne misle kako sam malo šlb bez TVa.... pogledam 2 emisije u godini dana i to je to
Једино ми жао што више нисмо комшије smile.gif
ja moju najbolju drugaricu, tadasnju prvu komsinicu, i dalje zovem "komsinice"... a eto deli nas pola planete smile.gif
Link to comment
ja moju najbolju drugaricu, tadasnju prvu komsinicu, i dalje zovem "komsinice"... a eto deli nas pola planete smile.gif
Slicno, tako da mi je jedan "komsija" u SAD, a drugi u Kanadi. Mada, odavde gledano (edit - Australija), oni mu nekako i dodju komsije. Edited by PPop
Link to comment
ja sam prvih par godina po dolasku ovde imala nochne more kako odem da posetim Srbijicu i ondak se nesto desi i ne mogu da se vratim vamo..... probude me sopstveni jecaji i ne mogu da zaspim vise..... jos uvek ponekad to sanjam
Uf i ja. I nismo jedini. Znam jos zrtava.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...