Jump to content
IGNORED

Како су вам родитељи преживели повратак


расејан

Recommended Posts

Стварно, под каквим смо ми то санкцијама?
ima neka fora kod tih transfera ka nama, valjda ce da naidje neko da objasni, iljadu brojeva mora da se da, jer izgleda postoje josh neke banke koje posreduju izmedju nas i njih, poshto mi sami nismo sposobni...
Link to comment
  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    25

  • WTF

    12

  • bus

    11

  • gospa buba

    7

ima neka fora kod tih transfera ka nama, valjda ce da naidje neko da objasni, iljadu brojeva mora da se da, jer izgleda postoje josh neke banke koje posreduju izmedju nas i njih, poshto mi sami nismo sposobni...
Ђелићев, или чији већ, покушај да избачена одељења страних банака не буду усисивачи који ће испумпавати капитал одавде је вероватно учињен у доброј намери, али је требало да зна да ће банкари да се освете.Није требало да нас брани, стварно.
Link to comment

U poslednjih (valjda) 6-7 godina sam koristio tri FCU kartice (različite banke) da podižem siću sa bankomata po Srbiji i niko me nikad nije prozivao zbog toga. Isto tako šaljem uredno novce sa istih tih FCU računa u Srbiju i prolazi bez problema.Rekoh ti davno da si se ti zajebao sa tom tvojom Virdžinijom, zemljom zlih i zlobnih ljudi, al' ne vredi, ko da zidu pričam...

Link to comment
Ђелићев, или чији већ, покушај да избачена одељења страних банака не буду усисивачи који ће испумпавати капитал одавде је вероватно учињен у доброј намери, али је требало да зна да ће банкари да се освете.Није требало да нас брани, стварно.
pazi, radi to sve, samo morash dati mnogo pravih brojeva ^_^
Link to comment
Обратно - прво сам био код тзв. "нормалне" банке (Ваковије), па сам их ођебао након неколико брљотки и драконских камата које су зарачунавали кад два-три дана користим ону бланко позајмицу до $1000.Кад сам прешао у ШКЗ неколико ствари је одједном постало бесплатно, а чак сам добијао и некакву (бедну) камату на штедњу.Ма радила картица из цуга, скинуо лову са банкомата, добио тачан салдо након тога, плаћао неколико ствари... ал' онда почеше да зову итд. Имам негде снимљене разговоре са њима, било би занимљиво да прекуцам. Но, оно лове што је остало на тој картици је таман за тај пазар по интернету.И да, картица је Виза.Eво не ради ни Ибан пренос... малопре покушали да ми дотуре неку заосталу сићу, и неће. Не пролази валидацију, из Британије.Стварно, под каквим смо ми то санкцијама?
Mislim da tebe ti dripci iz ŠKZ opako lažu.Prvo, brojevi IBAN rade svuda (US su izuzetak jer tamo loše rade), pa i u Srbiji. Transferi novca iz bilo gde u Srbiju(a i obratno) po mojim iskustvima prolaze u roku odmah.Rekao bih ili da su oni pogrešili unošenje IBAN broja, ili da Rajsferšlus banka u Srbiji ima kao korespondentnu banku svoju centralu u Austriji, pa se tu nešto pomrsilo.To o sankcijama ne bih ni komentarisao, no opet to je Virdžinija.
Link to comment

A jelte, je l' su konacno dozvolili da se iz Srbije salju pare u inostranstvo, ili se jos more uBosnu da bi se poslalo 500 evara tetki na moru koja se zakockala pa izgubila i gace i brus?Ili jos mi i Belorusija?

Link to comment
A jelte, je l' su konacno dozvolili da se iz Srbije salju pare u inostranstvo, ili se jos more uBosnu da bi se poslalo 500 evara tetki na moru koja se zakockala pa izgubila i gace i brus?Ili jos mi i Belorusija?
radi transfer. meni su moji roditelji dok sam bila student slali wire transfer iz svoje banke direktno na moj tekući račun ovde.
Link to comment
A jelte, je l' su konacno dozvolili da se iz Srbije salju pare u inostranstvo, ili se jos more uBosnu da bi se poslalo 500 evara tetki na moru koja se zakockala pa izgubila i gace i brus?Ili jos mi i Belorusija?
slanje novca na racun funkcionisalo je jos 1997 preko komercijalne banke. bez ikakve frke. uplacivala sam pretplatu na jedan casopis, jedini uslov bio je da otvorim devizni racun (za otvaranje trebalo je iz prve uplatiti 20 DM s kojima si posle mogo da raspolazes kako volis, dakle no fees no hassle).
Link to comment
A jelte, je l' su konacno dozvolili da se iz Srbije salju pare u inostranstvo, ili se jos more uBosnu da bi se poslalo 500 evara tetki na moru koja se zakockala pa izgubila i gace i brus?Ili jos mi i Belorusija?
Šta reći...
Link to comment
e, ne, nije ta. ali umes li da mi objasnis taj red??? zivim blizu, i svako jutro vidim RED.usla sam par puta unurtra i kupila neki proizvod, bilo bezveze. mozda nisam pogodila pravi.ova "moja" je tamo ka g. vencu... jedna na cosku, udzerica, tamnobraon i bela boja, izlog ni sa cim unutra... ma slikacu, pa obesiti.
Да није она што има узидано "1912" узнад улаза, на углу Кнез Милетине и Будимске? Тамо често пролазим, али она је увек затворена, пошто је отприлике затварају у подне.
Link to comment

Mozda je i moglo s racuna na racun. No, secam se da sam negde 2002. na leto morao da idem u Hrvatsku da Western Unionom posaljem pare bratu koji je ostao bez love u Holandiji. Moglo je i iz Bijeljine, a u Srpskim Western Unionima su se pare samo mogle primati.

Link to comment
Rekao bih ili da su oni pogrešili unošenje IBAN broja, ili da Rajsferšlus banka u Srbiji ima kao korespondentnu banku svoju centralu u Austriji, pa se tu nešto pomrsilo.To o sankcijama ne bih ni komentarisao, no opet to je Virdžinija.
Аха, а ова заостала сића што покушавају да ми пошаљу из Британије, то такође некако иде кроз Вирџинију?Мени лову не шаље неки банкарски стручњак, него неки ћата који користи исти софтвер као и за сва остала плаћања (вероватно преко сајта своје банке), и кад тај софтвер сконта да је Рајсфершлусов префикс RZ а да мој број почиње са RS, офарба то у црвено и не пушта га даље.Тј мени је небитно да ли постоје начини, да ли се људи сналазе итд, него да ли ће овај ћата добити од мене некакав број који ће ладно да пролази или неће.
rasejani, vataj prvi voz pa u crnu goru, da vidis ovamo sir i masline sto imamo, to nema nidje u svijet
Сегедин је ближи.
Mozda je i moglo s racuna na racun. No, secam se da sam negde 2002. na leto morao da idem u Hrvatsku da Western Unionom posaljem pare bratu koji je ostao bez love u Holandiji. Moglo je i iz Bijeljine, a u Srpskim Western Unionima su se pare samo mogle primati.
Западни Савез је сувише скуп, гледали смо раније. Edited by расејан
Link to comment
Mozda je i moglo s racuna na racun. No, secam se da sam negde 2002. na leto morao da idem u Hrvatsku da Western Unionom posaljem pare bratu koji je ostao bez love u Holandiji. Moglo je i iz Bijeljine, a u Srpskim Western Unionima su se pare samo mogle primati.
POmoću Wester Uniona je tek od skora (~6 meseci) moguće slati pare iz Srbije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...