Jump to content
IGNORED

Urban warfare - borba za kućni red


darling

Recommended Posts

trebalo je da ga momentalno odalamis tim brisacima pa faci a ne da cekas 6 meseci i akumuliras mrznju u sebi ;)edit - zvuci kao draga saveta clanak iz popularne psihologije ali..:)
Sreca je njegova sto u tom trenutku nisam znao ko je to uradio, niti ko je on, niti da je to njegova garaza, jer sam tek kupio auto bio taj dan (ne nov doduse ali svejedno). Posle par dana kada sam se raspitao imao sam na mislima samo jedno - revenge is a dish best served cold. Koliko samo mudrine ima u tim recima, tek sad shvatam. Sad sam spreman i da mu kucu dignem u vzaduh, a ne samo da ga nasamaram kao u trenutku samog dogadjaja
a porcelan od svecice u soferku? probo neko?
To je cuvena (bar za mene) urbana legenda. Nek neko proba pa nek javi !edit : mada bi to mozda bilo najbolje resenje, jer kad mu zavrljacim sa terase treceg sprata dole, ima blok motora da mu probijem ! Edited by 8-walker
Link to comment
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    5

  • darling

    5

  • Hella

    5

  • belch

    4

Bilo je na topicu o onom Marincu sto je tukao decu u Beograd. Nabijes garvan na bilo koji deo auta. (Ako si posebno zao stavis malo vise i nacentriras motor) upalis i posle nocu uzivas u vatrometu a danju u rupi koja je ostala posle toga.

Link to comment

U principu sluzi za ciscenje dimnjaka jer brzo sagoreva i stvara visoku temperaturu a pritom shljasti kao magnezijum pa je zabavno gledati.http://en.wikipedia.org/wiki/Thermite

Link to comment
hvala na predivnim idejama :Hail: :Hail: :Hail: cekacu noc i neko losije vreme da mu priredim iznenadjenje (sa tim da parkira ispred garaze-da ga mrzi da ga bas tu noc utera unutra !)birds.jpgbeli vasudeva i crni hella :Hail:
Mnogo brže, efikasnije i jednostavnije od hleba je da kupiš konzervu AT ulja za kočnice, otvoriš i poliješ po krovu. Ulje će da se razlije. Efekat: neophodno farbanje celog automobila, jer je fleku(ogromnih dimenzija) nemoguće odstraniti, s obzirom da pojede komplet farbu.Za mnogo veću psinu i štetu: pomešaš 1/3 aluminijuma u prahu ili opiljcima, sa 2/3 rdje, nastrugane sa nekog gvoždja. Dobro istucaj i pomešaj. zabodi naopako dečju prskalicu, ili dve, postaviš na haubu automobila, zapališ prskalice da bi dobio dovoljno temperature da se zapali termit, i gledaš kako smeša prolazi kroz haubu, motor, blok motora sve dok ne završi na asfaltu.
Link to comment

to beshe na kalishu ono mesto za okupljanje kojekakve imucne stoke, krimosa i ostalih? hm, pa ja zivim oko pola km od donjeg kalisha ali ne cujem nikakvu buku nocu. putevi prostiranja zvuka kroz grad su zaista cudni.

Link to comment

aham, to mu dodje otprilike kao kada je dara bubamara sa terase na tvrdjavi u ns odusevljavala gradjane koji zive na keju... a zar policija nije duzna svaki put kada neko prijavi buku, da izadje i da utisa to?

Link to comment

Koji ste vi manijaci.Uglavnom slicna situacija. Kafic u prizemlju, i restoran za svadbe preko puta. Kafic je u principu ok, ali subota i svadbe je ludnica. Naviknes se.Jedared je bio nenajavljeni vatromet. Vatomet je bio na zurci ali je bio jaci od novogodisnjeg. Poskakali smo iz kreveta. Zenu i decu sam bacio na pod. Ceo stan se tresao. Mislio sam da je nesto kao Paracin.Predlozi resenja problema:1. Postoje legalni putevi ali su jako teski. 2. Za undergraund varijante sam vise tipa dobrog ozvucenja i recimo Sepulture.3. A najbolji je nacin naci nekog budzu u komsiluku kome takodje smeta. Cesto upali.

Link to comment
...
OK, podržavam tvoje pravo na tišinu u sopstvenom domu, ali kad je borba za ljudska prava pa imala nekog efekta (posebno brzometnog) u Srbiji? Nisam čitao celu temu, pa ne znam ni da li je neko pomenuo moje praistorijsko rešenje:Da li si probala sa čepićima za uši? Mrtav sam ozbiljan. Moj partner hrče kao nilski konj već neko vreme i ja dugo nisam mogao normalno da spavam (čak mi je trebalo dugo i da primetim da je to problem, jer, osim što je teško zaspati, noću se budiš na kratko mnogo puta a da često ni ne znaš da se to desilo). Ako misliš da hrkanje i obližnji klub nisu problemi u istom rangu, kažu da je hrkanje negde oko 69 decibela kad je profesionalno obavljeno :D, što je ekvivalent tiše pneumatske bušilice. Elem, moji čepići izgledaju baš ovako:Earplugs-HowardLeight-Max.jpgPrvo sam ih stidljivo kupovao u malim pakovanjima od tri para, a sad ih kupujem u bolničkim količinama :DNapravljeni su od neke elastične sunđeraste pene (koja vremenom gubi elastičnost; tu je trik). Kad ih stavljaš, uvaljaš ih između prstiju da im se gornja polovina (dosta) stanji. Staviš u uši i blaženo sačekaš 20 sekundi da se rašire i popune ti ušni kanal. Meni je isprva bilo malo čudno što imam neštu u ušima, ali potpuno sam se navikao. Da ne pominjem da od tada spavam sasvim normalno i da se budim normalan, a ne kao zombi. Sada ih često stavim i kad znam da ću spavati sam, jer primećujem da mnogo lakše zaspim kad mi je u glavi potpuna tišina. Tj. kad samo čujem sebe kako razmišljam, ali ne i sat i ostalu malu noćnu muziku. Tih čepića za uši ima u raznim oblicima. Meni su se ovi činili najboljima (a i pisalo je na pakovanju da ubijaju najveći broj decibela). Siguran sam da se ovo sada prodaje i po Srbiji u onim žuto-crvenim parfimerijama (kako im beše ime) ili apotekama. Izgleda šašavo, ali mene mozak više ne boli :D
Link to comment

Ko hrče :D?Ja ih koristim već dosta dugo i uši normalne. Ne znam da li uvećavaju rizik od upale uha? :unsure: Nikad čuo.Jedino znam da su mi promenili život. E da. Interesantno da alarm ujutru ipak čujem, a hrkanje ič.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...