Jump to content
Boza_zvani_Pub

Holandija - Španija

127 members have voted

1. 1. Ko osvaja SP?

Recommended Posts

Pantelija jr

Da rechem i ja dvije sa zasluzenog odmora :) :Nisam iscitao ovih kilo stranica sto ste ispisali, pa ni najmanje ne sumnjam da cu ponoviti nesto sto je vec receno (a i inace sam prilicno siguran da je ovo vrlo rasireno misljenje po ovoj planeti): 1. Spanija je zasluzeno dobila, pokazali su da su bolji ako ne za klasu, a ono barem za pola. 2. Holandija me je iznenadila prljavstinom, nisam to ocekivao. Kao da im je ono smece od van bomela radilo sajko-pripremu utakmice. 3. Kako se priblizivao kraj produzetaka, tako me je hvatala frka da ce se ponoviti proslo prvenstvo gdje je gori finalista, a uz to i 1 masovno prljavi i odvratni tim, na kraju uzeo titulu na penale. Otud i 4. Kad je Inijesta dao onaj gol, odusevio sam se kao da je igrala Srbija (i oprostio Spancima pare koje sam pukao igrajuci na njihovu pobjedu u 90 min <_< ). i na kraju5. Nemam pojma bih li mogao reci da je ovo jedno od najboljih ili najbolje, itd. SP, ali moji opsti utisci o njemu su pozitivni. Na to je sigurno uticala i cinjenica da je Srbija igrala na njemu, i to dobila 1 Njemacku, a vjerovatno je uticaja imalo i to sto sam posljednjih 15 min regularnog toka i produzetke gledao u kaficu u luci na Krfu, u drustvu nekih 15-ak Spanjolki prosjecne starosti od 18 godina :P (malim slovima dopisano: tu je bila i moja bolja polovina :( :D )

Dankan Ajdaho
Trenutno stanje u pollu je 58:58. Jos samo malo i PPP ce pogoditi ishod finala. Mi to mozemo! :)
:)