Jump to content
Boza_zvani_Pub

Holandija - Španija

127 members have voted

1. 1. Ko osvaja SP?

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub

za kraj:125px-Royal_Netherlands_Football_Association_Logo.svg.png vs 130px-Escudo_Badge_Espa%C3%B1a_Spain.pngHolandiji je ovo trece finale, Spaniji prvo. Ko ce do:fifa_world_cup_trophy.jpgigra se na: Soccer City, Johannesburg (84,490)300px-Stadiumsoccercity.jpg

Edited by Boza_zvani_Pub

clever bastard

Volio bih da uzme Holandija,ali osjecaj mi govori da ce to ipak biti Spanija.

Musharaf

Ево Аци да се не мучи:Суперсканк или сангрија, кломпе или високе потпетице, трошење или штедња, Мароканци или Суринамци, ЕрИберија или КЛМ, пезета или гулден, Пиринеји или криптодепресија, Рамос или Бомел.Надам се да ће се захвални потомци угледати на Карла V.Ван Бомел мора попити црвени, иде на играче који осим фудбала знају и да бираним покретима сугеришу да су им црева просута.На жалост, имам осећај да ће холандски шошони ово узети, исувише су одвратни да им измакне титула.

Eraserhead

Voleo bi da ga Holanđani metnu Špancima i da uzmu ovo. Španci su favoriti, ali mislim da Holanđani imaju veću želju.U svakom slučaju, ako Holanđani dobiju ja se radujem, a ako Španci dobiju uzmem neke pare,. Meni dobro. :D

Edited by Eraserhead

ducca
Voleo bi da ga Holanđani metnu Špancima i da uzmu ovo. Španci su favoriti, ali mislim da Holanđani imaju veću želju.
A kako se tako nesto meri?

Bustin
ma znas spance... flegme ljudi. sve im svejedno. nemaju stras'anyways, za ime boga i svega svetog, van bomel ne sme biti sampion nikada i nigde... neka pobedi bilo ko samo ne van bomel.

Boza_zvani_Pub
Ево Аци да се не мучи:Суперсканк или сангрија, кломпе или високе потпетице, трошење или штедња, Мароканци или Суринамци, ЕрИберија или КЛМ, пезета или гулден, Пиринеји или криптодепресија, Рамос или Бомел.
:Hail: uzece valjda oranje...zasluzili su zbog '74. i '78. Edited by Boza_zvani_Pub

Milogled Bluff

Navijam za Holandjane, ali bojim se da imaju jos slabije izglede protiv Spanaca nego Nemci

yolo

ovaj fudbal stvarno postaje govnarska igra. ako robija rensenbrinka, van de kerkofa, neskensa i krojfa treba da svete van bomel, bularuz i veseli mesarski drugari onda bolje da meteor rokne u soker siti. mislim da bi tako svaki vid kosmicke pravde bio zadovoljen, narocito ako se juargej potom samoproglasi za prvaka sveta. zar nije receno da van evrope moraju dobiti juznoamerikanci?

Eraserhead
Stvar utiska.

dillinger
ovaj fudbal stvarno postaje govnarska igra. ako robija rensenbrinka, van de kerkofa, neskensa i krojfa treba da svete van bomel, bularuz i veseli mesarski drugari onda bolje da meteor rokne u soker siti.
ne, njih će da svete kuyt, robben i sneijder. nisu ih dostojni?

Boza_zvani_Pub
ovaj fudbal stvarno postaje govnarska igra. ako robija rensenbrinka, van de kerkofa, neskensa i krojfa treba da svete van bomel, bularuz i veseli mesarski drugari onda bolje da meteor rokne u soker siti. mislim da bi tako svaki vid kosmicke pravde bio zadovoljen, narocito ako se juargej potom samoproglasi za prvaka sveta. zar nije receno da van evrope moraju dobiti juznoamerikanci?
ne svete oni njih, nego uzimaju u njihovu cast, koristeci trenutak. :D istorijski gledano (a ja uvek tako gledam) kad vec mora da se bira izmedju ove dve ekipe - holandija je zasluzila SP mnogo vise od spanije. Edited by Boza_zvani_Pub

yolo
ne, njih će da svete kuyt, robben i sneijder. nisu ih dostojni?
malo ih je.

Milogled Bluff
ne svete oni njih, nego uzimaju u njihovu cast, koristeci trenutak.istorijski gledano (a ja uvek tako gledam), holandija je zasluzila SP mnogo vise od spanije.
+1Holandjani su imali nevidjeni peh da njihove dve od tri najbolje generacije (Krojf i Bergkamp; samo je Van Basten nesto osvojio) spletom nesrecnih okolnosti ostanu bez ijednog trofeja na velikim takmicenjima. O 1974. i 1978. sam samo slusao, ali su ispadanja na penale 1998. od Brazila i 2000. od Italije (uz dva promasena penala tokom utakmice) stvarno bili veliki maleri.