Jump to content
IGNORED

Kod babe Čohano


dig_chohano

Recommended Posts

On 21.4.2020. at 17:12, ivy said:

ljudi moji to povrce je posle dva sata pecenja na 200c bilo kao pored rerne da je stajalo-krompiri pocrneli!! sargarepe se skvrcile i osusile katastofa!!! a nije mi to prvi put da se tako desi..

evo ne znam gde gresim?

 

 

Moguće je da nisu  krompir i šargarepa sorte za jelo tj. konzumni, nego za dalju industrijsku obradu, pa zato i nisu mogli da se ispeku lepo jer nisu ni namenjeni za pečenje. Seti se gde si ih kupovala, pa promeni. Dešava se i da prodavci izmešaju razne sorte povrća i voća, pa može da se dogodi i da samo nekoliko npr. krompira u tepsiji bude nejestivo, a ostalo OK.

 

 

Edited by halloween
Link to comment
  • 6 months later...

Franke min ven, tulumbe!

 

Posle punjenja prvog šprica sam skontao da sam stavio prevelika jaja. Ok, dodao brašno, ispekao prvu turu. Dodao još brašna. Posle sam skontao da mi je šerpa previsoka i da oh ne mogu seći kako treba, zovem ženu u pomoć. Vatru nikako da potrefim, te prejaka, te preslaba, psujem bosanku sa youtubea, ne kontam kako je postigla sve sa dve ruke, psujem sebe smotanog, jedem tulumbe ukusne su. Biće bolje sledeći put.

Edited by maheem
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, maheem said:

Franke min ven, tulumbe!

 

Posle punjenja prvog šprica sam skontao da sam stavio prevelika jaja. Ok, dodao brašno, ispekao prvu turu. Dodao još brašna. Posle sam skontao da mi je šerpa previsoka i da oh ne mogu seći kako treba, zovem ženu u pomoć. Vatru nikako da potrefim, te prejaka, te preslaba, psujem bosanku sa youtubea, ne kontam kako je postigla sve sa dve ruke, psujem sebe smotanog, jedem tulumbe ukusne su. Biće bolje sledeći put.

ne znam koji si jućub gledao

ali testo se tura samo u ladno ulje

svaka tura nova šerpa i novo ulje

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...