Jump to content
IGNORED

Kod babe Čohano


dig_chohano

Recommended Posts

kad smo kod američke kujne- negde sam čitala o ovom restoranu i znala sam da na meniju imaju double/triple/quadruple bypass burgere, ali pojma nisam imala da im je osoblje maskirano u sestre i lekare. nebo je granica. laugh.gif

Edited by Joshua
Link to comment
e kakvi ste, ka neke zene
Ali, ali, ali... ja i jesam zensko :unsure: Ne brinu me cak ni sve tisuce kalorija iz gornjeg klipa, ali nekako mi je sve to previse: chizkejk+poh+secer u prahu+slag+preliv+++ :isuse:
Link to comment
Paula Deen je majstorica holesterolske smrti. Moguće da je već bio klip, ali evo kako pohovanjem i zalivanjem čizkejka nabiti istom 182 puta veću količinu kalorija:
Hail.gifovo ce antropolozi 28. veka spominjati kao cudnu anegdotu koja oslikava preterivanja minulih vremena.moram ovo napraviti
Link to comment
suljpa bez zaprske je ko zena bez bulje
Da se nadovežem na ovo - ako vam je nestalo slučajno brašna (belog) za zapršku i mislite da može i kukuruzno (žuto), prošetajte se ipak do prodavnice, nije svejedno. :(
Link to comment
  • 4 weeks later...

od belih i crnih nudli, crnih pečuraka, povrća, onih algi uvezanih u mašnice, nešto mesa, susama i sušenih račića, pokušao sam da napravim azijsku klopu na brzinu. bljah.užas, pojeli ćutke do pola, jer brzamo na film. nadam se da se neću usrati u Domu omladine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...